Komentāri
Bijušās advokātes Baltiņas slepkavībā apsūdzētais vainu neatzīst, bet līķa slēpējs atzīst
FOTO: Flickr

Aukstasinīga slepkavība, ko labi draugi pastrādājuši dažu tūkstošu eiro dēļ – tā īsumā varētu raksturot bijušās advokātes Intas Baltiņas slepkavības apstākļus. Šodien Rīgas rajona tiesa sāka pēc būtības izskatīt lietu, kur slepkavībā apsūdzēts Baltiņas labs paziņa, bet nozieguma atbalstīšanā un pēdu slēpšanā vēl divi cilvēki. Jāpiebilst, ka apsūdzētais savu vainu iepriekš bija atzinis, bet tagad savu viedokli krasi mainīja.

Pagājušā gada maijā Inta Baltiņa kādā Vecrīgas kafejnīcā satikās ar savu paziņu Jāni Burvu. No advokatūras izslēgtā sieviete gribēja kļūt par uzņēmēju, tādēļ viņai todien bija līdzi 13 000 eiro skaidrā naudā, par ko pirkt celtniecības tehniku. Inta Baltiņa tobrīd nezināja, ka Burva jau bija izplānojis viņas nāvi. Tā uzskata prokuratūra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Draugs piedāvājis sievieti aizvest uz plānoto darījuma vietu Jelgavā, un pasaucis savu bijušo sievu Irēnu Goldbergu, kura ieradusies ar auto. Pa ceļam viņi izdomājuši piestāt Olainē. Kamēr Burva ar Baltiņu runājušies viesistabā, Goldberga no virtuves atnesusi nazi. Apsūdzībā teikts, ka Burva upuri ar to sadūris, bet Goldberga no virtuves atnesusi vēl piecus nažus. Duršana turpinājusies.

Tālāk viss noticis tikpat aukstasinīgi – iespējamie slepkavas piezvanījuši savam paziņam Romānam Zandersonam, un palūguši atbraukt palīgā. Viņš arī piekritis, nemaz nezinot, kas īsti būs jāpalīdz darīt. Kad Zandersons ieradies, viņš nostādīts fakta priekšā –  jāpalīdz aprakt līķis. Tas izdarīts turpat siltumnīcā.

Arī abi pārējie apsūdzētie iepriekš nav sodīti. Viņi visi izgājuši psihiatrisko ekspertīzi, kurā noteikts, ka lieliski apzinājušies, ko dara. Jāpiebilst, ka Burva izmeklētājiem iepriekš bija atzinis, ka noslepkavojis Baltiņu. Tomēr šodien tiesā viņš savu nostāju krasi mainīja, vainu noliedzot pilnībā. Burvas un Goldbergas advokāti no komentāriem atteicās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl