Komentāri
Bijušais ceļu policists sūdzas par to, ka ticis aizturēts pie stūres dzērumā
Foto: LETA

Valmieras pusē aizturēts kāds Rīgas kārtības policijas darbinieks, kurš pie stūres bijis 2,5 promiļu reibumā. Vīrietis tagad ar jurista starpniecību policijā uzrakstījis iesniegumu, kurā apsūdz savus nu jau bijušos kolēģus prettiesiskā rīcībā un uzbrukumā tieši viņam.

Turklāt aizturētais vīrietis pats agrāk strādājis par ceļu policistu Gulbenes iecirknī.
Savukārt dzērājšoferim konfiscētā policijas automašīna, pretēji iepriekš izskanējušai informācijai, joprojām atrodas Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) stāvlaukumā Valmierā, nevis jau ir atdota Rīgas kārtības policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi lūgs tiesu tuvāko pāris dienu laikā izskatīt iespēju atdot automašīnu dienestam. Tā kā spēkrats nepieder aizturētajam šoferim, Valsts policijai ir tiesības mašīnu atgūt lietošanā neatkarīgi no tā, vai aizturētais maksās sodu, vai nē. Šādu kārtību nosaka 2013. gadā oktobrī pieņemtais satversmes tiesas spriedums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl