Komentāri
Bijušā Latvijas spiega Kažociņa piekaušana: Vainotie uzbrucēji paliek aiz restēm
LETA

Visiem bijušā Latvijas galvenā spiega Jāņa Kažociņa piekaušanā vainotajiem vīriešiem jāpaliek aiz restēm, šodien, 30. septembrī, lēma Rīgas apgabaltiesa.

Jau iepriekš ziņots, ka uzbrukums Kažociņam notika neilgi pēc tam, kad viņš atstāja Satversmes aizsardzības biroja (SAB) priekšnieka amatu. Pēc uzbrukuma daudzi notikušo uztvēra kā izrēķināšanos par viņa profesionālo darbību. Policija iespējamos vainīgos aizturēja pēc vairāk nekā pusotru gadu ilgas izmeklēšanas. Viens no aizdomās turamajiem iepriekš bijis apcietināts par citu noziegumu, bet abi pārējie aiz restēm nonāca tikai pirms nedēļas.

Par spīti advokātu komandas centieniem, arī šodien uzbrukumā apsūdzētie brīvībā neatgriezās. Aizdomās turētajiem tagad tiek pārmests mēģinājums nodarīt smagus miesas bojājumus, par ko draud no trim līdz 15 gadiem cietumā.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl