Bezpajumtnieku slaktiņš Valmierā; divi bojāgājušie

Komentāri

Viena slepkavība kapos, otra – netālu no tiem. Valmierā divi bezpajumtnieki nogalina citus bezpajumtniekus un dodas tālāk. Piektdienas pēcpusdienā kāds kapu apmeklētājs Valmieras pilsētas kapos kļuva par liecinieku ļoti nepatīkamam skatam. Viņš ieraudzīja vīrieša līķi. Tas, kā bojāgājušais izskatījās, lika domāt, ka noticis noziegums.

Atradējs par redzēto paziņoja kapu administrācijai, tie sazinājās ar policiju. Tālāk notikumi risinājās raiti un negaidīti. Policisti brauca uz vienu slepkavību, bet izrādījās, ka ir divas. Viens līķis gulēja kapos, otrs – tika atrasts gabalu tālāk, kādā pamestā ēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākumā gan nebija īsti skaidrs, vai abi noziegumi ir savstarpēji saistīti, taču drīz vien policisti nonāca pie šādas atziņas un sāka meklēt 55 un 56 gadus veco vīriešu slepkavas. 44 gadus veco Aleksandru Meškovu un 35 gadus veco Iļju Ivanovu.

Mirušie bija vietējie bezpajumtnieki. No cilvēkiem diedelēja naudu un cigaretes. Viņu slepkavas arī bezpajumtnieki, taču valmieriešiem mazāk zināmi tipi. Pagāja diennakts, kamēr izdevās abus aizturēt.

Policistiem grūti atbildēt, vai aizturētie mēģināja slēpt nozieguma pēdas, vai arī slēpties paši. Aizturētie iepriekš ir tiesāti par zādzībām un tamlīdzīgiem noziegumiem. Tagad viņiem draud mūža ieslodzījums.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl