Bezpajumtnieks izraisa vērienīgu ugunsgrēku Jelgavā

Komentāri

Jelgavā vakar vakarā cilvēkus satraucis kāds ugunsgrēks it kā pamestā mājā. Patiesībā tajā omulīgi mitinājies kāds cilvēks, kurš vienlaikus arī bijis degšanas vaininieks.

Neapdzīvotas mājas reizēm var izrādīties pat ļoti apdzīvotas, lai gan cilvēkiem, kuri ik dienu iet tām garām, šķiet, ka tajās neviens nemitinās jau gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā gadījies arī Jelgavā, Garozas ielā, visiem vietējiem iedzīvotājiem šķiet, ka tā bija pilnībā pamesta jau sen.

Kas vienam tukšs un pamests, tas citam – ideāls dzīvošanai. Apejot ēkai apkārt, redzams, ka vismaz virtuvē kāds vēl nesen cītīgi saimniekojis. Šādas ēkas labprāt par ziemošanas vietām izvēlas bezpajumtnieki.

Viss jau būtu labi, ja viņi prastu rīkoties ar uguni, pretējā gadījumā ēkas viena pēc otras nodeg.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl