Komentāri

Traģisks negadījums šorīt noticis Ogrē, Mālkalnes prospektā. Tur kāda sieviete, šķērsojot sliežu ceļus, pakļuvusi zem vilciena.

Traģiskais negadījums noticis 8.27 no rīta, kad Ogrē iebraucis pasažieru vilciens no Rīgas. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete atradusies pārāk tuvu vilcienam un ar tā radīto gaisa plūsmu tikusi parauta zem riteņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieki – divi bezpajumtnieki Anita un Vilnis – bijuši teju vai vienīgie notikuma liecinieki. Viņi pat centušies atturēt sievieti no dzelzceļa šķērsošanas, diemžēl tas neizdevās.

Vilnis saka, – daudzas nelaimes nenotiktu, ja vilcieni biežāk lietotu skaņas signālus. Pie pārbrauktuvēm, kur apstājas mašīnas, vilciens vienmēr uztaurē.

Jāpiebilst, ka pēdējais negadījums tieši uz šīs pārejas noticis 29. jūlijā, kad uz sliedēm gāja bojā 25 gadus vecs vīrietis. Policija, aptaujājot aculieciniekus, toreiz secināja, ka viņš izdarījis pašnāvību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl