Komentāri
Bezbiļetnieks atsakās maksāt sodu, pagrūž sabiedriskā transporta kontrolieri un aizmūk
SIA "Rīgas satiksme" pašapkalpošanās biļešu automāts e-talonu iegādei sabiedriskajā transportā, kurā var norēķināties tikai ar bankas kartēm. (FOTO: LETA)

Vakar, 5. novembrī, Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu sabiedriskā transporta pieturu netālu no Ķīpsalas ielas. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka sabiedriskā transporta kontrolieri aicinājuši kādam jaunietim izkāpt no sabiedriskā transporta, jo viņš pārvietojās bez braukšanas biļetes.

Izkāpjot no sabiedriskā transporta, jaunietis atteicās maksāt sodu par braukšanu bez biļetes, pagrūda vienu no kontrolieriem un metās bēgt.

Iegūstot agresīvā bezbiļetnieka izskata aprakstu, pēc neilga laika patruļpolicijas darbinieki notvēra agresīvo bezbiļetnieku – 1994. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais tika nogādāts policijas iecirknī.

Par huligānismu ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu likuma pārkāpumu aizturētajam var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl