Komentāri
Bez žēlastības! Dienas laikā policijas reidos “iekrituši” jau pieci dzērājšoferi
Foto: LETA

Pēcsvētku nedēļas iesākumā likumsargi veikuši vērienīgus reidus uz ceļiem, un pirmdien tajos “iekrituši” pieci dzērājšoferi, informē Valsts policija.

Pirmdienas reidā pārbaudīti 4759 autovadītāji. Kopumā diennaktī fiksēti pieci autovadītāji, kuri vadījuši transportlīdzekli alkohola reibumā: 0,5–1 promiles konstatētas diviem autovadītājiem, bet 1–1,5 promiles konstatētas trīs vadītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz 0,5 promiļu reibumā pie stūres sēdušies 19 šoferi. Lai gan tā ir likumā pieļaujamā norma, tomēr parāda atsevišķu autovadītāju attieksmi pret ceļu satiksmes noteikumiem un drošas satiksmes veidošanu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl