4 komentāri
Bērnudārza audzinātājām par nolaidību, kad akā iekrita maza meitenīte, piespriež piespiedu darbu
Foto: LETA

Bērnudārza “Laimiņa” darbiniecēm par nolaidību saistībā ar mazas meitenītes iekrišanu akā piespriestas 200 stundas piespiedu darba.

Kā informē raidījums “Degpunktā”, tiesa abām apsūdzētajām bērnudārza darbiniecēm likusi izmaksāt cietušajai vairāk nekā 7000 eiro lielu kompensāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, Rīgas pašvaldības 21. pirmsskolas izglītības iestādē “Laimiņa”, Kalngales ielā 2, Vecmīlgrāvī, desmit metru dziļā kanalizācijas akā 2013. gada 14. martā iekrita trīsgadīga meitene, gūstot traumas. Negadījums noticis laikā, kad audzinātāja vedusi bērnus pastaigāties pa bērnudārza pagalmu. Naktī bijis nozagts akas vāks, ko bērnudārza darbinieki nav pamanījuši.

Krimināllietā par nolaidīgu darba pienākumu pildīšanu bērnudārzā “Laimiņa”, kādēļ maza meitene iekrita kanalizācijas akas šahtā, divas apsūdzētās bērnudārza darbinieces Margarita Tolstova un Gaļina Gimazova savu vainu neatzina.

Foto

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Pēctiesas komentārā gan varēja saprast, ka vāks bija, bet nenostiprināts, to taču redzēt nevarēja.Bez tam-kāpēc medmāsa un saimniecibas vadītāja?Savdabīga izmeklēšana un savdabīgs spriedums.
 • Toms
  0 0 0

  Toms

  Tiešām par ko? Tā pat kā Maximas cietušie. Domā tikai par naudu.
 • Kaija
  0 0 0

  Kaija

  Kas tieši izdomāja, ka viņas ir vainīgas?? Un vēl naudu kompensācijā jāmaksā??? Sviests... Nelaimes gadijumi notiek... Protams ļoti žēl... Un labi, ka bērniņam viss ok...Amerikāņu fimas saskatijušies, ka visur var iet tiesā un kompensācijas dabūt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl