Bērnudārza audzinātājām par nolaidību, kad akā iekrita maza meitenīte, piespriež piespiedu darbu

4 komentāri
Bērnudārza audzinātājām par nolaidību, kad akā iekrita maza meitenīte, piespriež piespiedu darbu
Foto: LETA

Bērnudārza “Laimiņa” darbiniecēm par nolaidību saistībā ar mazas meitenītes iekrišanu akā piespriestas 200 stundas piespiedu darba.

Kā informē raidījums “Degpunktā”, tiesa abām apsūdzētajām bērnudārza darbiniecēm likusi izmaksāt cietušajai vairāk nekā 7000 eiro lielu kompensāciju.

Kā zināms, Rīgas pašvaldības 21. pirmsskolas izglītības iestādē “Laimiņa”, Kalngales ielā 2, Vecmīlgrāvī, desmit metru dziļā kanalizācijas akā 2013. gada 14. martā iekrita trīsgadīga meitene, gūstot traumas. Negadījums noticis laikā, kad audzinātāja vedusi bērnus pastaigāties pa bērnudārza pagalmu. Naktī bijis nozagts akas vāks, ko bērnudārza darbinieki nav pamanījuši.

Krimināllietā par nolaidīgu darba pienākumu pildīšanu bērnudārzā “Laimiņa”, kādēļ maza meitene iekrita kanalizācijas akas šahtā, divas apsūdzētās bērnudārza darbinieces Margarita Tolstova un Gaļina Gimazova savu vainu neatzina.

Foto

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Pēctiesas komentārā gan varēja saprast, ka vāks bija, bet nenostiprināts, to taču redzēt nevarēja.Bez tam-kāpēc medmāsa un saimniecibas vadītāja?Savdabīga izmeklēšana un savdabīgs spriedums.
 • Toms
  0 0 0

  Toms

  Tiešām par ko? Tā pat kā Maximas cietušie. Domā tikai par naudu.
 • Kaija
  0 0 0

  Kaija

  Kas tieši izdomāja, ka viņas ir vainīgas?? Un vēl naudu kompensācijā jāmaksā??? Sviests... Nelaimes gadijumi notiek... Protams ļoti žēl... Un labi, ka bērniņam viss ok...Amerikāņu fimas saskatijušies, ka visur var iet tiesā un kompensācijas dabūt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl