Bērnu visatļautība! Divi pusaudži Teikā pazemo skolas direktori un demolē mācību iestādi

24 komentāri
Bērnu visatļautība! Divi pusaudži Teikā pazemo skolas direktori un demolē mācību iestādi
Foto: LETA

Kārtībsargi uzsākuši lietvedību pret 14 un 17 gadus veciem pusaudžiem, kuri demolējuši mācību iestādi un skolas direktorei veltījuši seksuāla rakstura cieņu aizskarošus izteikumus.

1. novembrī Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieks, nodrošinot sabiedrisko kārtību pie kādas no Teikas izglītības iestādēm, saņēma informāciju par diviem skolniekiem, kuri mācību stundas laikā neatrodas klasē. Abi zēni lamājās ar cieņu aizskarošiem vārdiem, dauzīja sienas un mācību klašu durvis.

Policistam ierodoties notikuma vietā, abi skolnieki turpināja savas huligāniskās darbības, apgalvojot, ka viņiem neesot nevienā jāklausās. Pēc brīža notikuma vietā ieradās arī skolas direktore, kura lūdza abiem skolniekiem atgriezties mācību klasē, kur izrunātu notikušo. Tomēr, neskatoties uz vairākkārtīgiem policista un skolas pedagogu aizrādījumiem, zēni nespēja nomierināties un skolas direktori nozākāja ar seksuāla rakstura cieņu aizskarošiem izteicieniem, pēc tam izlēca pa pirmā stāva logu un aizbēga.

Policists noskaidroja abu zēnu vecāku tālruņu numurus un viņus informēja par notikušo. No izglītības iestādes darbiniekiem pieņemtas liecības. Pret 17 un 14 gadus vecajiem zēniem uzsāktas administratīvo pārkāpumu lietvedības par sīko huligānismu.

TOP komentāri

 • vv
  +19 +19 0

  vv

  Tie ir tikai ziediņi šādai visatļautībai skolās, kur bērniem ir tikai TIESĪBAS , bet nav PIENĀKUMA!No tādiem "varoņiem" arī rodas tie nežēlīgākie pedofili un slepkavas!
 • Tamāra.
  +13 +13 0

  Tamāra.

  Par personas goda un cieņas aizskaršanu,kāds tur vairs tikai huļigānisms.
 • armīns pleika
  +11 +11 0

  armīns pleika

  Kāds sīkais huligānisms ??? Tas jau velk uz kriminālpārkāpumu (huligānisms). Kāmēr būs šāda pieeja no varas puses , tikmēr pusaudži arī jutīsies neaizskaramie...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl