Berģos uzdarbojas nežēlīgs kaķu slepkava

4 komentāri

Berģu pusē uzdarbojas kāds vīrietis, kurš jau nodēvēts par Snaiperi. Kādēļ? Tādēļ, ka viņu tur aizdomās par vairāku tās puses kaķu apšaušanu.

Viņš ir kaķu nīdējs, un viņš vainojams dzīvnieku apšaušanā. Ne viens vien murrātājs Berģos atrasts beigts. Tā saka Berģos dzīvojošie, kuru māju apkārtnē mitinās vairāki desmiti kaķu. ”Es personiski esmu pēdējos divos, trijos gadus vairākus kaķīšus apglabājusi,” stāsta Maiga, kas rūpējas par vietējiem kaķiem, ”diviem bija vēderiņš sašauts, vienam pie kakla. Vēl vienam vēderiņš pūžņoja, Līčos viņu izārstēja, bet  divi, trīs nomira.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja līdz šim plaši pie mājas par notiekošo nav runāts, tad pacietības mērs ir pilns tad, kad nošauts ģimenes mīlulis – mājas kaķis. Saimniece gājusi uz pieturu, bet kaķis izsprucis no dzīvokļa. ”Lūk, atvērās šis logs. Sievietes ir liecinieces,” stāsta bojā nošautā kaķa saimnieks Jurijs, ”lūk, kaķis gāja šeit. Tatjana (cietušā sieva – red.) gāja uz autobusu, kaķis gāja līdzi. Tas viņu vienmēr pavadīja, tāpēc, ka mums, kā mēs smējāmies nav kaķis, bet gan suns[..] Šeit arī viss notika. Es biju mājās un tādus kliedzienus nebiju dzirdējis. Kliedzieni bija tik skaļi, ka nodomāju – ir noticis kaut kas ļoti slikts. It kā mātei būtu nošauts bērns. Lūk, atvērās logs, šāviens, logs aizvērās.” Juris stāsta, ka veterinārārsti atzinuši – šāviens bijis tik spēcīgs, ka kaķim pat acis nepaspēja aizvērties.

Tās pašas mājas iemītnieks Zigurds arī atzīst: ”Ja mājas kaķi nošauj, tā, protams, ir nelietība. Es jau arī dzirdēju drausmīgus bļāvienus.”

Vīrieti, kas tiek turēts aizdomās par kaķa nošaušanu, neizdodas satikt. Mājas kaimiņi saka, ka viņš esot ārpus Latvijas, un, ka viņš jau iepriekš izrādījis ļoti lielu nepatiku pret dzīvniekiem. ”Mēs sametām naudu, katrs deva piecus eiro un uzcēlām kaķiem māju. Tur neviens nedzīvo, jo tas vīrietis tur meta akmeņus. Dzīvnieki baidās, visi ir aizmukuši,” stāsta Jurijs.

Pret aizdomās turēto jau ir ierosināts kriminālprocess, un likums paredz, ka viņam var piespriest līdz pat trim gadiem cietumā.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • skatītājs sunīša saimniece
  0 0 0

  skatītājs sunīša saimniece

  Ko vispār varam atrast ja būs no;sauts vai nodurts tad varbūt šo jautājjumu risinās , bet ta mūsu instancēm tas viss pie kājas. un vispār kas par cilvēkiem ka tāds naids pret dzīnieciņnu kas iur neaizsargāts , protams ir daudz to bezsaimnieku kaķīšu unpārējie dzīvnieciņi, bet tadēļ jau nav jāšauj , gan atradīs mājiņu kur tos savākt. Lai visu varenie spēki soda tādus neliešus.
 • Frenks
  0 0 0

  Frenks

  Tas vietējais policijas priekšnieks savā laikā vēl neko nav panācis Pilnīga 0 .Ziņošu Ķuzim lai viņu nomaina un patriec elles ratā !
 • spalvu kušķītis
  0 0 0

  spalvu kušķītis

  nežēlīgi,kaķus vajag sterilizēt,meklēt viņiem mājas,ja jau tur dzīvo tik nehumāni ,neaudzināti cilvēki.Kuriem ne līdzcietības,ne žēlsirdības,uz kurieni iet pasaule.Nepietiek,ka tā saucamais homo sapiens izmet kā nevajadzīgu mantu atrodas tādi,kuriem roka paceļas pret neaizsargātu dzīvību.Likumu dzīvnieku aizstāvībai laikam šeit Latvijā nav un nav arī dzīvnieku aizsardzības biedrību,ir tikai saujiņa dzīvniekmīļu,kuri cenšas kā prot.Ušakovs taču kaķu mīlis,vai vairs nav ?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl