Berģos pie kādas privātmājas atrod sievietes līķi

Komentāri

Vakar ap pulksten 20.00 vakarā Berģos, Vējdzirnavu ielā, pie kādas privātmājas sētmales atrastas 52 gadus vecas sievietes mirstīgās atliekas. Allaž tik klusajos Berģos, iespējams, noticis nežēlīgs laupīšanas uzbrukums. 

Kāda ēdināšanas uzņēmuma darbiniece vakar vakarā atgriezusies mājās no darba, bet tā arī līdz galamērķim nav tikusi. Sievieti pie privātmājas vārtiņiem atraduši tuvinieki ar asiņainu seju guļam uz asfalta un izsaukuši policistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policistiem ir aizdomas, ka uzbrukums saistāms ar laupīšanu, tāpēc, ka no notikuma vietas pazudusi sievietes somiņa. Tomēr netiek izslēgta iespēja, ka kundzei palicis slikti un pēc tam somiņu vienkārši paņēmuši bomži vai narkomāni, kādu Berģos izrādās esot ne mazums.

Tieši ap to laiku, kad notikusi nelaime, mājās nākusi arī Ellas kundze, kura dzīvo turpat kaimiņos. Viņa dzirdējusi par vakardienas notikumu, un tas viņu pamatīgi izbrīnījis, jo apkārtnē neilgi pirms uzbrukuma nav manīta neviena dzīva dvēsele.

Ellas kundze pieļauj, ka iesaistīti varētu būt apkārtnes klaidoņi. Tomēr diez vai viņi būtu tie, kas apzināti gājuši slepkavot. Varbūt somiņu nospēruši.

Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka policistiem šodien izdevies atgūt sievietei pazudušo somiņu. Apstākļi tiek turēti stingrā noslēpumā.

Jau tuvākajās dienās likumsargu rīcībā būs vismaz mutisks ekspertu slēdziens, ar skaidrojumu, vai tiešām noticis vardarbīgs uzbrukums, vai arī notikušais ir tikai nelaimes gadījums, kas saistīts ar sievietes pēkšņām veselības problēmām.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl