Berģos kaķu nīdējs ar gaisa pistoli iznīcina četrkājainos mīluļus

5 komentāri
Berģos kaķu nīdējs ar gaisa pistoli iznīcina četrkājainos mīluļus
FOTO: LETA

Berģu ielā pie veco ļaužu pansionāta izveidojies tāds kā neliels ciemats, kur vietējie viens otru ļoti labio pazīst. Divu ģimeņu starpā šajā nedēļas nogalē noticis konflikts kaķu dēļ. Turklāt rēķinu kārtošanā likts lietā pat šaujamierocis.

”Vienkārši atvērās logs, blīkšķis, logs aizveras un kaķis jau guļ,” tik īss un vienkāršs ir Jurija bēdu stāsts, kura pamatā tomēr ir daudz plašāki notikumi.

Proti – vīrietis šeit dzīvo piecpadsmit gadus un ir liels kaķu draugs. Diemžēl ne visiem iedzīvotājiem patīk Jurija un vēl dažu kaimiņu kopīgi uzstādītā kaķu mājiņa un tās iemītnieki, kuri nemitīgi vairojas, tostarp arī Imantam, kurš ar gaisa šauteni apšāvis jau vairākus četrkājainos draugus.

Pēdējā šaudīšanās reizē vīrietis esot nošāvis Jurija un viņa sievas mīluli. Tagad gan kaimiņa vainu pierādīt būs grūti, jo viņš neviena nemanīts no notikuma vietas aizbēdzis.

Jurijs saka – viņam ir skaidrs, ka agrāk kaķu pazušanā un savainošanā vainotā lapsa, kura ne reizi vien redzēta skraidam ap māju, vairs nešķiet kā ticams arguments visās ar mājās mīluļiem notikušajās nelaimēs.

Tagad policijā par notikušo jau sākta izmeklēšana, taču taisnības labad jāpiebilst, ka daudzi kaimiņi iestājas pret apzināti veidoto kaķu koloniju Berģu ielas galā un daži neiecietīgākie atraduši radikālu veidu kā ar šo problēmu cīnīties.

5 komentāri