Komentāri
Bēgot no policijas, pasažieris nolec no braucoša motocikla un metas skriet
Foto: RPP

Svētdien spraigi notikumi norisinājās Imantā – tur policistiem nācās tvarstīt motocikla šoferi un pasažieri, kuri brauca ar “moci” bez valsts reģistrācijas zīmēm. Turklāt, bēgot no policijas, motocikla pasažieris nolēca no braucoša spēkrata un metās bēgt pats uz savām kājām.

Svētdien, 15. maijā, Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot pa Imantu, pamanīja motociklu bez valsts reģistrācijas numura zīmes, kā arī ievēroja, ka līdzbraucējam nav aizsargķiveres. Dots rīkojums apturēt motociklu, taču tā vadītājs uzsāka bēgšanu. Bēgšanas laikā pasažieris nolēca no motocikla un metās bēgt kājām, bet tika panākts un aizturēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr motocikls pāris metrus pabrauca un apgāzās. Motocikla vadītājs arī drīz vien tika panākts un aizturēts.

Veicot pārrunas, radās aizdomas, ka, iespējams, personas – motocikla vadītājs un pasažieris – atrodas reibuma stāvoklī. Neviena no personām uz jautājumiem neatbildēja.

Tad tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot abus vīriešus, vienu no viņiem nolēma hospitalizēt. Pie motocikla vadītāja atrasts folijas iepakojums, kurā ietīta baltas krāsas nezināmas izcelsmes pulverveida viela, iespējams, narkotiska.

Pēc tam tika izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri turpināja darbu notikuma vietā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl