Komentāri
Bēgot no policijas, pasažieris nolec no braucoša motocikla un metas skriet
Foto: RPP

Svētdien spraigi notikumi norisinājās Imantā – tur policistiem nācās tvarstīt motocikla šoferi un pasažieri, kuri brauca ar “moci” bez valsts reģistrācijas zīmēm. Turklāt, bēgot no policijas, motocikla pasažieris nolēca no braucoša spēkrata un metās bēgt pats uz savām kājām.

Svētdien, 15. maijā, Kurzemes pārvaldes darbinieki, patrulējot pa Imantu, pamanīja motociklu bez valsts reģistrācijas numura zīmes, kā arī ievēroja, ka līdzbraucējam nav aizsargķiveres. Dots rīkojums apturēt motociklu, taču tā vadītājs uzsāka bēgšanu. Bēgšanas laikā pasažieris nolēca no motocikla un metās bēgt kājām, bet tika panākts un aizturēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr motocikls pāris metrus pabrauca un apgāzās. Motocikla vadītājs arī drīz vien tika panākts un aizturēts.

Veicot pārrunas, radās aizdomas, ka, iespējams, personas – motocikla vadītājs un pasažieris – atrodas reibuma stāvoklī. Neviena no personām uz jautājumiem neatbildēja.

Tad tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot abus vīriešus, vienu no viņiem nolēma hospitalizēt. Pie motocikla vadītāja atrasts folijas iepakojums, kurā ietīta baltas krāsas nezināmas izcelsmes pulverveida viela, iespējams, narkotiska.

Pēc tam tika izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri turpināja darbu notikuma vietā.

Lasi vēl