Bēgot no policijas, jaunietis pa automašīnas logu izmet aizdomīgu vīstokli

Komentāri
Bēgot no policijas, jaunietis pa automašīnas logu izmet aizdomīgu vīstokli
Valsts policija

Svētdien, 2. oktobrī, ap pulksten 19.20 Rīgas reģiona pārvaldes ceļu policisti, ar automašīnu patrulējot Hanzas ielas rajonā, pamanīja kādu jaunu autovadītāju, kura braukšanas stils piesaistīja policistu uzmanību – radās iespaids, ka autovadītājs ir uztraucies un tādēļ veic nepārliecinošus manevrus.

Policisti nolēma pārbaudīt autovadītāju un aicināja šoferi apstāties ceļa malā. Taču Opel Corsa vadītājs nepakļāvās policistu aicinājumam un uzsāka bēgšanu.

Nu jau ar ieslēgtām bākugunīm un skaņas signālu Ceļu policijas inspektori sekoja vīrietim, kurš nogriezās uz Rūpniecības ielu, pēc tam Sermuliņu ielu, izbraucot uz Katrīnas dambi.

Tur likumsargi pamanīja, ka bēgošais vīrietis caur automašīnas logu izmet kādu priekšmetu.

Pakaļdzīšanās turpinājās līdz Vīlandes ielai, kur bēgošais vīrietis pēkšņi apturēja savu transportlīdzekli un skrēja prom, nogriežoties uz Vidus ielu, kur policisti viņu panāca un aizturēja.

Par bēgšanas mēģinājumu un izmesto priekšmetu likumsargi paziņoja Valsts policijas dežūrdaļai un uz notikuma vietu nekavējoties izbrauca Rīgas reģiona pārvaldes Ziemeļu iecirkņa Patruļpolicijas bataljona darbinieki, kuri atrada arī bēgšanas laikā caur automašīnas logu izmesto sainīti un konstatēja, ka tajā atrodas zaļas krāsas augu valsts izcelsmes viela. Tāda pati viela tika atrasta arī bēgošā vīrieša automašīnas salonā.

Pārbaudot aizturētā vīrieša personību, atklājās, ka tas ir kāds 1994.gadā dzimis jaunietis, kurš jau iepriekš sodīts par narkotisko vielu realizāciju lielos apmēros.

Nu jaunajam vīrietim nāksies atbildēt par nepakļaušanos policijas likumīgajām prasībām, kā arī par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu, par ko Krimināllikumā noteiktā atbildība paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, naudas sodu un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Tāpat jaunietis atteicās veikt medicīnisko pārbaudi alkohola, narkotisko vai citu apreibinošo vielu noteikšanai, par ko Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā noteikta atbildība – administratīvā aresta piemērošana uz laiku no desmit līdz 15 diennaktīm, naudas sods no 1200 līdz 1400 eiro, kā arī transportlīdzekļa vadīšanas apliecības noņemšana uz četriem gadiem

Lasi vēl