Salu tilta avāriju izraisīja nevis slikts ceļš, bet sievietes iebraukšana būvbedrē

1 komentārs

Ceturtdien uz Latvijas ceļiem fiksēti kārtējie ceļu satiksmes negadījumi un viens no tiem ir bijis visai traģiskikomisks – iebraucot bedrē uz Salu tilta, avārijā cieta kāda sieviete.

Ap pulksten septiņiem no rīta kāda 43 gadus veca sieviete ar automašīnu Audi 80 iebraukusi bedrē uz salu tilta un guvusi tādas traumas, ka aizvesta uz slimnīcu. Varētu jau ironizēt, ka piepildījušies joki par Latvijas ceļu slikto stāvokli un to, ka braucot pa vietējām bedrēm var izsist zobus un ne tikai. Taču ir saņemta fotogrāfiju no aculiecinieka, kas parāda – kā šī dīvainā avārija patiesībā izskatījās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sieviete iebraukusi nevis bedrē, ko laika zobs izgrauzis asfaltā, bet gan būvbedrē. Gribējusi nogriezties pa labi uz Zaķusalu, taču mazliet nokļūdījusies ar vietu, kur to var darīt.

Remonts uz Salu tilta vēl kādu laiku turpināsies. Cilvēkiem rūpīgi jāskatās uz ceļazīmēm un arī, protams, uz pašu ceļu. Būvbedrēs un daugavā neiebraukt palīdzēs zīmes un barjeras, savukārt skatīšanās uz ceļu ļaus nesabojāt mašīnu, braucot pa vēl nenomainīto, veco asfaltu.

Skaties video:

TOP komentāri

  • ill
    0 0 0

    ill

    Vispār jau pa to tiltu visi nesās tā, it kā nekāds remonts tur nenotiktu...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl