Bēdīga mācība: divi narkomāni piekauj svešu vīrieti, kurš iejaucas viņu strīdā

Komentāri

Divi narkomāni Rīgā piekāvuši kādu vīrieti, kurš devies izšķirt abu iekarsušo vīriešu strīdu. Izrādās, – jaukšanās citu darīšanās var maksāt dārgi. Tā vietā, lai katrs ietu uz savu pusi, ķildnieki metušies uz vienu roku.

Pārdaugavā, Iļģuciemā, Palangas ielā pie 12. nama, vēlā vakara stundā kāda aculiecinieks pa dzīvokļa logu ievērojis, ka sētā saskrējušās divas vieglās automašīnas un divi vīrieši kaujas. Viņš izgājis izšķirt strīdniekus, taču izrādījies, ka viņi nekaujas par satiksmes noteikumiem, bet gan par kādu sievieti, kuras nemaz nav klāt. Mašīnas sadūrušās cīniņa laikā – proti, viens no spēkratiem neesot bijis nolikts uz rokas bremzes, bet abi kaušļi tai uzgrūdušies virsū un izkustinājuši no vietas. Aculiecinieks devies skaidrot situāciju, taču – tā bija kļūda.

Saprotot, ka neviens ne otrs cīkstonis negrib nonākt policijā, viņi uz brīdi aizmirsuši savstarpējo konfliktu un uzklupuši vīrietim, kurš iejaucies viņu savdabīgajā rēķinu kārtošanā. Viņš tika pamatīgi piekauts un nonācis slimnīcā.

Lai arī šajā lietā policijai izdevies ātri tikt skaidrībā, kurš ir vainīgs, vietējie iedzīvotāji tik un tā nejūtas droši, uzzinot, ka smagi piekauts viņu kaimiņš. Turklāt arī viens no sitējiem esot mājas iedzīvotājs. Viņš ir narkomāns un it kā nesen atbrīvots no cietuma.

Bildes

Video

Lasi vēl