Komentāri

Liela jezga sākusies kādā ciematā Bauskas pusē – daļa vietējo iedzīvotāju stāsta, ka ir nogalināti stārķu mazuļi. Tas izdarīts, kurinot krāsni un neņemot vērā to, ka uz skursteņa atrodas stārķa ligzda. 

Garozā vietējie iedzīvotāji rāda pašu uzņemtas fotogrāfijas. Tajās redzams, ka šopavasar uz Skolas ielas 5. mājas skursteņa stārķu pāris uzvijis ligzdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļaudīm tas bijis liels notikums – viņi vērojuši, kā skaistie putni iekārtojas, kā mīlējas un vada savu ikdienu.

Tiesa, jau no paša sākuma vienai mājas iedzīvotājai bija pretenzijas – viņai ir krāsns un reizēm lieto skursteni. Tātad – ligzdai tā nebūtu tā labākā vieta. Tādēļ kaimiņi saka, ka šī mājas iedzīvotāja it kā gribējusi tīši no stārķiem atbrīvoties tieši tagad, vasaras vidū, kad viņiem jārūpējas par mazuļiem.

Ja mazuļi tiešām nobeigti, ļaudis vainīgajam cilvēkam prasa sodu. Kādu – viņi īsti nezina, vien nosaka – tādu, kādu nosaka likums.

Tikmēr sieviete, kuru nu Garozas iedzīvotāji uzskata par ļaundari un stārķu slepkavu, pauž, ka neko ļaunu nav gribējusi un mazuļu stārķu pārim, viņasprāt, vispār nav bijis. Ar ligzdu viņa gatavojusies tikt galā atbilstoši visiem noteikumiem.

Par notikušo ir informēta gan vietējā pašvaldības policija, gan Dabas aizsardzības pārvalde, abu darbinieki šodien izbrauca uz Garozu, lai veiktu pārbaudes. Viens jau tagad ir skaidrs – aiztikt ligzdu neviens nedrīkstēja līdz ligzdošanas laika beigām, proti – līdz rudenim.

Skaties video!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl