Bauskas pusē policija pieķer kūlas dedzinātāju

Komentāri
Bauskas pusē policija pieķer kūlas dedzinātāju
FOTO: LETA

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde informē, ka 5. aprīlī reģistrēta kūlas dedzināšana Bauskas novadā Mežotnes pagastā. Patruļpolicijas darbinieki, veicot patrulēšanu, kūlas dedzināšanas brīdī pieķēra 1951. gadā dzimušu sievieti.

Par kūlas dedzināšanu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Policija jau iepriekš informēja par diviem gadījumiem, kad par kūlas dedzināšanu noformēti jau divi administratīvā pārkāpuma protokoli – Jēkabpilī un Neretas pagastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens no gadījumiem reģistrēts 26. martā Jēkabpilī. 1979. gadā dzimis vīrietis tika pieķerts tieši kūlas dedzināšanas brīdī, savukārt 4. aprīlī Neretas pagastā, dedzinot kūlu, pieķerts 1960. gadā dzimis vīrietis. Abos gadījumos noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Policija lūdz iedzīvotājus ziņot par iespējamiem likumpārkāpējiem saistībā ar kūlas dedzināšanu. Ja tiek manītas personas, kuras dedzina kūlu, nekavējoties par to informēt policiju, zvanot pa tālruni: 110 vai 112.

Likums paredz, ka par kūlas dedzināšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 280 līdz 700 eiro.

Kriminālatbildība iestājās, ja, dedzinot kūlu, aizdegusies kāda no ēkām, kā rezultātā radīti lieli zaudējumi vai ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl