Bauskas pusē iedzīvotājus terorizē asinskāri suņi, kas klīst pa mājām un kož nost trušus

1 komentārs
Bauskas pusē iedzīvotājus terorizē asinskāri suņi, kas klīst pa mājām un kož nost trušus

Izrādās, ne tikai Monikas kundze, kurai kaimiņu suns nokodis 17 trušus, pēdējā laikā piedzīvojusi lielus zaudējumus. Noklīdušie suņi manīti arī citās sētās – tāpat kā pie Monikas, tie rīkojušies kā īsti plēsoņas, un, piemēram, Ainas kundze palikusi bez pieciem trušiem.

Jau vēstījām, ka Bauskas pusē kādas sievietes saimniecībā kaimiņa suns saplosījis 17 trušus. Suņa “nedarbus” atzīst arī pats suņa saimnieks, taču kompensēt zaudējumus negrasās. Diemžēl arī taisnības meklējumi policijā un vietējā domē beigušies ar birokrātu cienīgu atbildi, ka vainīgo nav un taisnība meklējama kaut kur citur.

Ainas kundze, kurai nokosti pieci garauši, saka, ka arī uz žoga atradusi suņa spalvas. Vai izsauktā policija tās izmantos kā pierādījumu, grūti spriest, taču fakts paliek fakts – vainīgo suni atrast ir iespējams, un līdz ar to – arī viņa saimnieku. Kaut gan Ainai nav šaubu, ka pagastā uzdarbojas vieni un tie paši suņi.

Skaties foto!

Ziedonis Mūrnieks, kura suns tiek vainots Monikas kundzes trušu saplosīšanā, Ainas kundzes trušu nokošanas lietā gan kā aizdomās turamais pagaidām nefigurē. Toties par pašu Ziedoni un viņa suņiem, tuvākajiem kaimiņiem ir ko teikt. Viņi stāsta, ka pie ķēdes dzīvnieki atrodoties tikai laikā, kad Ziedoņa nav mājās, toties, tad kad saimnieks pārrodas dzīvnieki tiek palaisti savā vaļā.

Tikmēr Dzīvnieku patversmes Mežavairogi vadītāja Danuta Priede, kuras iestādē uzreiz pēc notikušā arī nonāca 17 trušus nokodušais suns, secina, ka situācija Gailīšu pagastā patiešām neesot normāla. Ziedoņa Mūrnieka suns ir agresīvs un tam nepieciešama dresūra, bet saimniekam pašam jāiemācās uzņemties atbildību par savu īpašumu.

Skaties video un uzzini vairāk!