Komentāri
Bauskā uz gājēju pārejas automašīna notriekusi nepilngadīgu velosipēdisti
Ilustratīvs foto: LETA

Pirmdien, 22. jūnijā, Bauskā uz neregulējamas gājēju pārejas automašīna notriekusi četrpadsmitgadīgu velosipēdisti.

Kā informēja Valsts policijā, negadījums noticis plkst.14.10 Bauskā, Slimnīcas un Dārza ielu krustojumā, kad kāda 2001.gadā dzimusi meitene ar velosipēdu izbrauca uz neregulējamas gājēju pārejas. Meiteni notriekusi 1979. gadā dzimuša vīrieši vadīta automašīna Chrysler Voyager. Meitenei konstatēti sasitumi un sniegta palīdzība notikuma vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl vakar plkst.15.30 Talsu novada Lībagu pagasta Kamparkalnā, braucot no vienām mājām uz otrām, kāda 1975.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna “Audi 100” sadūrās ar pretim braucošo automašīnu Opel Insignia, kuru vadīja 1984.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā “Audi” vadītājs un kāda 1986.gadā dzimusi automašīnas pasažieri guva sasitumus.

Kā ziņots, kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 47 ceļu satiksmes negadījumi, kuros bojā gājuši divi cilvēki, bet cietuši 14, no tiem seši gājēji un velosipēdisti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl