Bauskā pusaudžu izklaides noved pie nopietna ugunsgrēka

Komentāri

Jauniešu ālēšanās, sprādzienu troksnis, biezi, kodīgi dūmi un pamatīgs satraukums – to visu piedzīvojuši Bauskas iedzīvotāji. Pusaudžu blēņas novedušas pie ugunsgrēka, kurā visvairāk cietuši nepilnu gadu veca bērna ratiņi.

Bija darba dienas vakars, Vitālijs savā dzīvoklī Bauskā, Salātu ielā kopā ar draudzeni skatījās filmu, kad pēkšņi sadzirdēja jauniešus, kuri aiz loga skaļi uzvedās. Vitālijs atceras, ka gribējis iet ar pusaudžiem skaidroties, taču draudzene atrunājusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam noklaudzējušas mājas ārdurvis, pagājis vēl neliels brīdis, abi pamanījuši pamatīgus dūmus un sapratuši, ka nu vairs nevis jāskaidrojas ar huligāniem, bet jāglābjas no ugunsgrēka.

Vitālijs mobilajā telefonā ieslēdzis lukturīti, taču ar to varējis redzēt vien piecus centimetrus tālu. Viņa draudzene kaut kā no mājas izkļuvusi pati, savukārt Vitāliju pa otrā stāva logu izglābuši ugunsdzēsēji.

Tad, kad liesmas apdzēstas, atklājies kas īsti kāpņu telpā dedzis – tie bija kaimiņa bērnu ratiņi.

Ratiņu saimnieks no intervijas atsakās, taču pastāsta, ka no ratiem pāri palicis vien karkass. Tie pirkti lietoti par 70 eiro, tāpēc policijā viņš iesniegumu nav rakstījis.

Mazulim jau ir jauni rati un labi, ka visi ir sveiki un veseli, lai gan pārdzīvojumi bijuši lieli – bērnu un viņa mammu policisti izglābuši pa trešā stāva logu.

Mājas iedzīvotājiem ļoti gribētos, lai vainīgie saņemtu sodu. Vienīgais, kas zināms , ka viņi bija trīs un aptuveni 15 gadus veci. Visticamāk, tie puiši, kuri Vitālijam un draudzenei traucēja skatīties filmu.

Acīm redzot tieši ar petardēm pusaudži tīši vai netīši aizdedzinājuši ratiņus. Labi, ka viss beidzies puslīdz normāli un kodīgie dūmi nav kaitējuši neviena mājinieka veselībai. Tagad tikai visiem kopā jādomā, kā satīrīt piekvēpušo koridoru.

Lasi vēl