Komentāri

Jauniešu ālēšanās, sprādzienu troksnis, biezi, kodīgi dūmi un pamatīgs satraukums – to visu piedzīvojuši Bauskas iedzīvotāji. Pusaudžu blēņas novedušas pie ugunsgrēka, kurā visvairāk cietuši nepilnu gadu veca bērna ratiņi.

Bija darba dienas vakars, Vitālijs savā dzīvoklī Bauskā, Salātu ielā kopā ar draudzeni skatījās filmu, kad pēkšņi sadzirdēja jauniešus, kuri aiz loga skaļi uzvedās. Vitālijs atceras, ka gribējis iet ar pusaudžiem skaidroties, taču draudzene atrunājusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc tam noklaudzējušas mājas ārdurvis, pagājis vēl neliels brīdis, abi pamanījuši pamatīgus dūmus un sapratuši, ka nu vairs nevis jāskaidrojas ar huligāniem, bet jāglābjas no ugunsgrēka.

Vitālijs mobilajā telefonā ieslēdzis lukturīti, taču ar to varējis redzēt vien piecus centimetrus tālu. Viņa draudzene kaut kā no mājas izkļuvusi pati, savukārt Vitāliju pa otrā stāva logu izglābuši ugunsdzēsēji.

Tad, kad liesmas apdzēstas, atklājies kas īsti kāpņu telpā dedzis – tie bija kaimiņa bērnu ratiņi.

Ratiņu saimnieks no intervijas atsakās, taču pastāsta, ka no ratiem pāri palicis vien karkass. Tie pirkti lietoti par 70 eiro, tāpēc policijā viņš iesniegumu nav rakstījis.

Mazulim jau ir jauni rati un labi, ka visi ir sveiki un veseli, lai gan pārdzīvojumi bijuši lieli – bērnu un viņa mammu policisti izglābuši pa trešā stāva logu.

Mājas iedzīvotājiem ļoti gribētos, lai vainīgie saņemtu sodu. Vienīgais, kas zināms , ka viņi bija trīs un aptuveni 15 gadus veci. Visticamāk, tie puiši, kuri Vitālijam un draudzenei traucēja skatīties filmu.

Acīm redzot tieši ar petardēm pusaudži tīši vai netīši aizdedzinājuši ratiņus. Labi, ka viss beidzies puslīdz normāli un kodīgie dūmi nav kaitējuši neviena mājinieka veselībai. Tagad tikai visiem kopā jādomā, kā satīrīt piekvēpušo koridoru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl