Komentāri

Policijai izdevies notvert trīs noziedzniekus, kuri ar viltotām kredītkartēm, izmantojot svešus datus, pirkuši dārgus tālruņus un apģērbu. Personiskie dati tika iegūti, bankomātiem ievietojot tā sauktos “skimmerus”.

Grupējums, kurā bija viens Latvijas un divi Rumānijas pilsoņi, pāris dienu laikā sapirkuši preces 21 tūkstošu eiro apmērā, un aizturēti teju nejauši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par godīgiem pircējiem uzdevās divi rumāņi, kuriem palīdzēja trešais kompanjons – kāds Latvijas iedzīvotājs.

Grupējums devās uz veikaliem un iegādājās ne tikai jaunākās paaudzes tālruņus, bet arī greznu apģērbu. Policijai izdevās viņus aizturēt gluži nejauši – kāds pārdevējs ievērojis, ka maksājumu kartes ir dīvainas, un par to ziņojis policijai, kas nekavējoties nāca uz pēdām bandai.

Skaties foto!

Pēc tam tika veikta kratīšana gan viesnīcas numurā, gan automašīnā. Noziedznieki pirka preces, lai tās pārdotu, jo ar viltotajām kartēm nav iespējams naudu izņemt no bankomātiem.

Policiju pārsteidz, ka daudzi veikalnieki bez jebkādām bažām tirgojuši preces aizdomīgajai trijotnei.

Grupējuma dalībnieks no Latvijas reiz jau sodīts par līdzīgu noziegumu. Visi trīs aizturētie atrodas apcietinājumā.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl