Baložu mežā atrasts dīvains vīstoklis, ziņo aculiecinieks

2 komentāri
Baložu mežā atrasts dīvains vīstoklis, ziņo aculiecinieks

3. oktobrī kāds Baložu iedzīvotājs ziņoja Valsts policijai par to, ka pastaigas laikā mežā ir atradis palielu folijas vīstokli, kurā atrodas nezināmas izcelsmes zaļa viela.

Valsts policijas Rīgas reģiona Baložu iecirkņa policisti, ierodoties notikuma vietā, atrada tur šo folijas vīstokli. Veicot ekspertīzi, tika konstatēts, ka vīstoklī ir aptuveni 600 grami žāvētas marihuānas.

Lai noskaidrotu vīstokļa īpašnieku, Valsts policija uzsākusi izmeklēšanu. Pašlaik saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts 1979. gadā dzimis vīrietis, kuram ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Vīrietis jau agrāk ir nonācis policijas redzeslokā par analoģiskiem pārkāpumiem.

Ir uzsākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt. Par šāda nozieguma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Lasi vēl