Komentāri

Brasas iecirkņa policisti saņēma zvanu, ka ballītes laikā kādā kafejnīcā dzīvību zaudējis jauns vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, policisti konstatēja, ka uz ielas pie kādas slēgtas kafejnīcas atrodas jaunieša līķis, bet turpat blakus – vairāki viņa šokētie draugi. Kā izrādās, nelaime notikusi draugu saķeršanās laikā, un pie vainas ir viens no klātesošajiem.

Zināms, ka iedzeršana notika slēgtā kafejnīcā, kur kompānija nokļuvusi, pateicoties savam draugam. Viņš šajā iestādē strādā par bārmeni. Tieši bārmenis tagad tiek vainots vīrieša nonāvēšanā. Kā stāsta aculiecinieki, vakars ritēja mierīgi. Pavisam negaidīti vairāku cilvēku klātbūtnē pēc asākas vārdu pārmaiņas noticis asiņainais noziegums – vīrietis nodūra bērnības draugu. Prātam neaptveramos notikumus fiksējušas arī videokameras. Kāpēc neviens nav spējis novērst šo traģēdiju, policisti pagaidām nevar atbildēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi atklāj, ka 29 gadus vecais aizdomās turētais iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Tomēr viņa kriminālajā pagātnē nopietnākais ieraksts ir automobiļa vadīšana alkohola reibumā. Vīrietis nekad nav pastrādājis smagus noziegumus, tāpat nav sodīts par vardarbīgiem likumpārkāpumiem.

Šobrīd turpinās izmeklēšana, kuras laikā policisti noskaidros, kādu motīvu vadīts jaunais vīrietis uzbrucis bērnības draugam. Jau tuvākajā laikā likumsargi lūgs tiesu šim aizturētajam kā drošības līdzekli piemērot apcietinājumu. Par šo noziegumu viņam draud mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl