Baldones pusē aiztur vīriešus, kuri nelikumīgi medī ar cilpām

Komentāri
Baldones pusē aiztur vīriešus, kuri nelikumīgi medī ar cilpām
FOTO: Valsts policija

24. martā ap pulksten 14.30 Valsts policijas Licencēšanas un atļauju sistēmas biroja darbinieki kopīgi ar Valsts meža dienesta inspektoru, pārbaudot saņemto operatīvo informāciju, Baldones novadā mežā konstatēja izvietotas medību cilpas. Operatīvo pasākumu laikā tika noskaidrotas arī personas, kas minētās cilpas mežā izvietojušas.

Abi vīrieši – 1951. un 1997. gadā dzimušie – tika aizturēti. Policija atgādina, ka cilpu izmantošana medībās ir aizliegta un uzskatāma par īpaši bīstamu metodi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par nelikumīgām medībām, izmantojot aizliegtus, vispārbīstamus līdzekļus un rīkus.

Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl