Komentāri

Sadegušas mantas uz ielas, logi bez stikliem, melna kāpņu telpa, durvju ailes, kas aizsistas ar finieri un policisti, kuri dežurē pie ieejas. Tāda ir situācija šodien Jelgavā, Tērvetes ielā. Vakar ap desmitiem vakarā nekas vēl neliecināja par nelaimi, līdz atskanēja sprādzienam līdzīgs troksnis.

Cilvēki, visi kā viens zvanījuši glābējiem un nekādi nav varējuši sagaidīt, kad beidzot viņi būs klāt, kad beigsies notiekošais murgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kad atbrauca izsauktie ugunsdzēsēji, dzīvoklis trešajā stāvā jau dega ar atklātu liesmu, bet zem tā logiem gulēja 50 gadus veca sieviete – degošā dzīvokļa iemītniece, kura izmisumā bija izlēkusi pa logu, glābjoties no uguns.

Viņa nekavējoties aizvesta uz slimnīcu. Sievietes dzīvesbiedrs no dzīvokļa izkļuvis saviem spēkiem.

54 gadus vecais vīrietis nogādāts Valsts apdegumu centrā, un visi kaimiņi cer uz drīzu viņa atveseļošanos. Tā kā nelaimes brīdī abi cietušie bijuši pieticīgi ģērbti, kaimiņi pieļauj, ka viņi jau gulējuši, kad sācis degt.

Cilvēkiem nav ne jausmas, kas varēja būt par nelaimes iemeslu, jo cietušie ļaudis nekad līdz šim nekādas problēmas neesot sagādājuši.

Izskanējušās oficiālās versijas par ugunsgrēka cēloņiem ir neuzmanīga rīcība ar uguni vai smēķēšana. Glābšanas darbu laikā cieta arī viens no ugunsdzēsējiem, kurš pārkarsa un tika nogādāts slimnīcā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl