Komentāri

Baisākais skats, ko nācies redzēt – šādus vārdus aculiecinieki veltīja avārijai, kas šorīt notika uz Siguldas šosejas netālu no Rīgas. Sadursmē cietušas divas automašīnas un arī kāds velosipēdists.

Šorīt, 24. novembrī, cilvēki, kuri mēroja ceļu pa Siguldas šoseju, sociālajos tīklos pauda savas emocijas par redzēto. Skats nebija no patīkamajiem – ceļa malā, nelielu gabalu pirms gāzes uzpildes stacijas avarēja divas automašīna un velosipēdists. Kā var noprast, avārija notika tieši uz tā sauktās ieskriešanās joslas, kur nez no kurienes bija uzradies transporta līdzeklis, kuram tur nebija jābūt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Acīmredzot, kāds no autovadītājiem, kuram, lai pārkārtotos, vienlaicīgi bija jāskatās gan pa kreisi, gan uz uz priekšu, lai redzētu, kur viņš tajā brīdī brauc nav riteņbraucēju pamanījis. Tāpēc, tā sauktais, mazāk aizsargātais satiksmes dalībnieks saņēmis pamatīgu triecienu. Negadījumā iesaistīta arī vēl kāda automašīna. Gāzes uzpildes stacijas darbinieks apstiprina – avārija izskatījusies vairāk nekā nopietni.

Mediķi atklāj, ka cietuši trīs cilvēki  vienā no auto esošā sieviete un 2 gadus vecs bērns. Abi guvuši samērā vieglas traumas, bet ievainots, protams, ir arī pats velosipēdists, kurš izrādījies alkohola reibumā.

Tieši alkohola reibums, iespējams, kungu paglābis no nopietnākām traumām, jo, kā atzīst mediķi, kritiena brīdī viņš, iespējams, nav bijis tik sasprindzis kā ļaudis skaidrā prātā. Tāpēc ticis cauri salīdzinoši sveikā. Tiesa, nedrīkst aizmirst, ka par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā pienākas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl