Avārija! Šoferis ietriecas policijas auto; ir aizdomas, ka viņš bijis reibumā

Pievienot komentāru
Avārija! Šoferis ietriecas policijas auto; ir aizdomas, ka viņš bijis reibumā
Foto: F64

Policija pieļauj, ka autovadītājs, kurš piektdienas vakarā ietriecās policijas ekipāžas auto, iespējams, bijis reibuma stāvoklī.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka piektdienas vakarā plkst. 23.30 Dobeles novadā Jaunbērzes pagastā uz ceļa Jelgava – Tukums 22.km 1952.gadā dzimušais vadot automašīnu VW Passat Variant, pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ nobrauca no ceļa braucamās daļas uz nomali, kā rezultātā ietriecās stāvošā ar ieslēgtām bākugunīm policijas automašīnā, savukārt pēc sadursmes tā ietriecās priekšā stāvošā automašīnā Nissan X Trail.

Cieta divi policisti un pats VW Passat Variant automašīnas vadītājs, kuri tika nogādāti slimnīcā. Viens no policistiem jau palaists mājās.

Policisti pirms tam pildot dienesta pienākumus, bija apturējuši kādu automašīnas vadītāju par ātruma pārkāpšanu, tāpēc tajā laikā, kad automašīna VW Passat Variant pēkšņi ietriecās policijas automašīnas aizmugurē, abi policijas darbinieki atradās dienesta automašīnā, jo tika noformēts protokols par ātruma pārkāpšanu. Savukārt vadītājs, uz kuru tika formēts protokols, tajā laikā atradās savā automašīnā un nav cietis. Notikušā apstākļi tiek skaidroti. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 21.nodaļas – Noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību.