Avārija laupījusi kārtējo cilvēka dzīvību

1 komentārs
Avārija laupījusi kārtējo cilvēka dzīvību
Foto: LETA

Avārija uz Rīgas apvedceļa šodien, 13. maijā, laupījusi kārtējo cilvēka dzīvību. Turklāt negadījums noticis taisnā ceļa posmā un īsta izskaidrojuma, kā vienīgi neuzmanība, notikušajam nav.

Šodien pēcpusdienā uz Rīgas apvedceļa pie krustojuma, kas ved uz Sauriešiem un Ogri, notika frontāla sadursme starp vieglo automašīnu Opel Astra un kravas automobili. Savādi, bet neviens no spēkratiem negrasījās veikt pagriezienu – Opel vienkārši iebrauca pretējā joslā. Cietušo pasažieri “ātro” mediķi paši izvilkuši no mašīnas, pirms ieradās ugunsdzēsēji, bet otras sievietes jau mirušo ķermeni izvilka glābēji ar hidraulikas palīdzību.

Foto

Spidometra rādītājs ieķēries pie atzīmes nedaudz pāri par simts kilometriem stundā, bet jāatzīst, ka reti kurš šoferis pie krustojumiem piebremzē. Šoreiz bremzes lietojis tikai smagās mašīnas šoferis, turklāt spiedis pedāli grīdā, taču tas nelīdzēja.

Kravas auto vadītājs: Vienkārši iebrauca pretējā joslā.
Degpunktā: Tā vienkārši uz tukša ceļa?
Kravas auto vadītājs: Jā, uz tukša ceļa!
Degpunktā: Nepaspējāt nobremzēt?
Kravas auto vadītājs: Jā, nepaspēju – pilna krava!
Degpunktā: Kā jūs jūtaties?
Kravas auto vadītājs: Slikti, un kā jūs domājat?
Degpunktā: Esat cietis?
Kravas auto vadītājs: Nē, tikai mazliet roka!

Par notikušo avāriju uzsākts kriminālprocess. Kravas automobiļa šoferis bijis skaidrā, tā kā, visticamāk, likumsargiem pret viņu pretenziju nebūs.
Vienīgi leišu šoferim pašam būs jātiek galā ar morālajiem pārdzīvojumiem un problēmām darbā.

Video

1 komentārs