Avārija laupījusi kārtējo cilvēka dzīvību

1 komentārs

Avārija uz Rīgas apvedceļa šodien, 13. maijā, laupījusi kārtējo cilvēka dzīvību. Turklāt negadījums noticis taisnā ceļa posmā un īsta izskaidrojuma, kā vienīgi neuzmanība, notikušajam nav.

Šodien pēcpusdienā uz Rīgas apvedceļa pie krustojuma, kas ved uz Sauriešiem un Ogri, notika frontāla sadursme starp vieglo automašīnu Opel Astra un kravas automobili. Savādi, bet neviens no spēkratiem negrasījās veikt pagriezienu – Opel vienkārši iebrauca pretējā joslā. Cietušo pasažieri “ātro” mediķi paši izvilkuši no mašīnas, pirms ieradās ugunsdzēsēji, bet otras sievietes jau mirušo ķermeni izvilka glābēji ar hidraulikas palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Spidometra rādītājs ieķēries pie atzīmes nedaudz pāri par simts kilometriem stundā, bet jāatzīst, ka reti kurš šoferis pie krustojumiem piebremzē. Šoreiz bremzes lietojis tikai smagās mašīnas šoferis, turklāt spiedis pedāli grīdā, taču tas nelīdzēja.

Kravas auto vadītājs: Vienkārši iebrauca pretējā joslā.
Degpunktā: Tā vienkārši uz tukša ceļa?
Kravas auto vadītājs: Jā, uz tukša ceļa!
Degpunktā: Nepaspējāt nobremzēt?
Kravas auto vadītājs: Jā, nepaspēju – pilna krava!
Degpunktā: Kā jūs jūtaties?
Kravas auto vadītājs: Slikti, un kā jūs domājat?
Degpunktā: Esat cietis?
Kravas auto vadītājs: Nē, tikai mazliet roka!

Par notikušo avāriju uzsākts kriminālprocess. Kravas automobiļa šoferis bijis skaidrā, tā kā, visticamāk, likumsargiem pret viņu pretenziju nebūs.
Vienīgi leišu šoferim pašam būs jātiek galā ar morālajiem pārdzīvojumiem un problēmām darbā.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl