Avārijā, kur tika notriekta sieviete un bērns, trolejbusa vadītāja brauca pie sarkanās gaismas

2 komentāri
Avārijā, kur tika notriekta sieviete un bērns, trolejbusa vadītāja brauca pie sarkanās gaismas

Ceļu satiksmes negadījumā Čaka ielā, kur gāja bojā māte un meita, trolejbusa vadītāja pārbrauca gājēju pāreju pie sarkanās luksofora gaismas, veicot ekspertīzes un pārbaudes, noskaidrojusi Valsts policija.

Tehnisku problēmu transportlīdzeklim negadījuma brīdī nebija, norāda izmeklētāju pārstāvji.

Par notikušo ceļu satiksmes negadījumu tika uzsākts kriminālprocess par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi. Policija tālāk šo lietu ir nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanai.

Patlaban Valsts policijas Rīgas reģiona Satiksmes noziegumu izmeklēšanas birojs ir pabeidzis izmeklēšanu traģiskajā ceļu satiksmes negadījumā Čakā ielā. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tika veiktas dažādas ekspertīzes, lai noskaidrotu transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, kā arī iespējamu transportlīdzekļa vadīšanu apreibinošu vielu ietekmē. Tāpat izmeklēšanas laikā noskaidrota un izvērtēta aculiecinieku sniegtā informācija par notikušo negadījumu.

Tikmēr aculiecinieki Twitter ziņo, ka sabiedriskais transports vēl joprojām turpina pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus.

2 komentāri