Autozagļiem ir īpaša gaume

Komentāri
Autozagļiem ir īpaša gaume
FOTO: LETA

Ir dienas, kad visā valstī nenozog nevienu mašīnu, taču pēdējā laikā kļuvis krietni bēdīgāk – spēkrati pazūd regulāri, turklāt zagļiem ir noteikta gaume.

15.augustā sociālajos tīklos parādījās kāda Purvciema iedzīvotāja ziņojums, ka tumsas aizsegā nezināmā virzienā aizceļojusi viņa automašīna audi a4. Spēkrats bija novietots netālu no ”Go Planet”, tā reģistrācijas nummurs – JK-5506. dīzelis, melnā krāsā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mašīnas saimnieks ļoti lūdz visus aculieciniekus sniegt policijai jebkādas ziņas par notikušo. Tāds pats lūgums ir vēl divu citu automašīnu – divu VW touran īpašniekiem. Šīs abas automašīnas naktī uz ceturtdienu pazudušas Jelgavā.

Policija lūdz atsaukties minēto noziegumu aculieciniekus.

Notikušais ļoti uzskatāmi parāda autozādzību tendences latvijā. Jau labu laiku zagļu visapdraudētākās ir Audi, Vw un Toyota markas automašīnas. Turklāt – nebūt ne visas.

Nozagtie spēkrati vēlāk nonāk Lietuvā, Krievijā vai Baltkrievijā un zagļi līdz ar to Latvijā meklē tieši to, ko pērk šajās valstīs. Ja tur tauta pieprasa ekonomiskas 10 gadus vecas automašīnas, tad šeit tās kļūst ļoti apdraudētas. To svarīgi zināt mašīnu īpašniekiem, kuri maldīgi mēdz domāt, ka garnadži iekāro tikai ekskluzīvus braucamos.

Vairums zādzību notiek tieši diennakts tumšajā laikā, tāpēc autoīpašniekiem vajadzētu rūpīgi padomāt arī par to, kur viņi atstāj savus spēkratus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl