Autozagļi nozog 30 000 eiro vērtu Audi

Komentāri

Profesionāli autozagļi šonakt uzdarbojušies Mārupē, un no mājas durvju priekšas aizdzinuši dārgu automobili. Automašīnas saimniekam šķiet, ka viņš jau vairākas dienas ticis izsekots vai arī apmānīts kādā autoservisā.

Vakarnakt Mārupē no kādas daudzdzīvokļu mājas pagalma nozagts aptuveni 30 tūkstošus vērtais Audi. Automašīnas īpašnieks vēl joprojām nespēj tam noticēt, jo spēkrats bijis aprīkots ar dažādām ļoti kvalitatīvām pretaizdzīšanas iekārtām. Romānam ir versija, kā automobili izdevies klusām un nevienam nemanot aizdzīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pastāv varbūtība, ka cilvēks, kurš nesen automašīnai uzstādīja kartīti, varēja nolasīt atslēgas kodu, vai arī automašīna tika izsekota un nozagta pēc pasūtījuma – aizsūtīta, piemēram, uz Kazahstānu.
Līdz ar visām bēdām Romāns atklājis vēl vienu problēmu – videonovērošanas kameras izrādījušās tīrākā butaforija.

Lai arī automašīnai bija Kasko apdrošināšana, pašrisks Romānam būs jāsedz no savas kabatas, un tā ir pietiekami liela summa. Automašīnā palicis arī bērna sēdeklītis. Vīrietis aicina skatītājus pievērst uzmanību pelēkas krāsas sportiskiem Audi, un varbūt jūs varat sniegt noderīgas ziņas, kur nozagtā automašīna meklējama, zvanot pa tālruni: 27088774.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl