Autozagļi nozog 30 000 eiro vērtu Audi

0 Komentāru
Autozagļi nozog 30 000 eiro vērtu Audi
Foto: Facebook.com

Profesionāli autozagļi šonakt uzdarbojušies Mārupē, un no mājas durvju priekšas aizdzinuši dārgu automobili. Automašīnas saimniekam šķiet, ka viņš jau vairākas dienas ticis izsekots vai arī apmānīts kādā autoservisā.

Vakarnakt Mārupē no kādas daudzdzīvokļu mājas pagalma nozagts aptuveni 30 tūkstošus vērtais Audi. Automašīnas īpašnieks vēl joprojām nespēj tam noticēt, jo spēkrats bijis aprīkots ar dažādām ļoti kvalitatīvām pretaizdzīšanas iekārtām. Romānam ir versija, kā automobili izdevies klusām un nevienam nemanot aizdzīt.

Pastāv varbūtība, ka cilvēks, kurš nesen automašīnai uzstādīja kartīti, varēja nolasīt atslēgas kodu, vai arī automašīna tika izsekota un nozagta pēc pasūtījuma – aizsūtīta, piemēram, uz Kazahstānu.
Līdz ar visām bēdām Romāns atklājis vēl vienu problēmu – videonovērošanas kameras izrādījušās tīrākā butaforija.

Lai arī automašīnai bija Kasko apdrošināšana, pašrisks Romānam būs jāsedz no savas kabatas, un tā ir pietiekami liela summa. Automašīnā palicis arī bērna sēdeklītis. Vīrietis aicina skatītājus pievērst uzmanību pelēkas krāsas sportiskiem Audi, un varbūt jūs varat sniegt noderīgas ziņas, kur nozagtā automašīna meklējama, zvanot pa tālruni: 27088774.

0 Komentāru