Autovadītājs policistiem piedāvā 800 eiro kukuli

Komentāri
Autovadītājs policistiem piedāvā 800 eiro kukuli
Foto: Jérôme Choain /Flickr

Policija aizturējusi kādu autovadītāju, kurš ceļu policijas darbiniekiem mēģināja dot kukuli 800 eiro apmērā.

22. septembrī Valsts policijas (VP) Ceļu policijas Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki, veicot atļautā braukšanas ātruma kontroli, pulksten 17:41 Tukuma novadā uz autoceļa A10 apturēja automašīnu ”Volvo S60”, kura vadītājs pārkāpa atļauto braukšanas ātrumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izskaidrojot 1977. gadā dzimušajam vadītājam automašīnas apturēšanas iemeslu, policijas darbinieki lūdza šoferim atvērt automašīnas bagāžnieku. Tajā tika atrastas vairākas kastes ar cigaretēm bez Latvijas akcīzes markām.

Lai izvairītos no aizturēšanas un kriminālatbildības, automašīnas vadītājs piedāvāja ceļu policistiem kukuli 800 eiro apmērā.

Pēc notikušā vīrietim tika izveidots administratīvā pārkāpuma protokols par ātruma pārkāpšanu. Viņš tika policijas Tukuma iecirknī.

Šobrīd par notikušo uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu un realizāciju, kā arī par kukuļdošanu.

Kopumā vīrieša automašīnā tika atrasti vairāk nekā 77 tūkstoši cigarešu. Līdz ar to tika veikta arī kratīšana vīrieša dzīvesvietā.

Šobrīd aizturētais vīrietis ir ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā un uzsāktajā kriminālprocesā turpinās izmeklēšana.

Lasi vēl