Komentāri
Autovadītājs nāvējoši notriec sirmgalvi un aizbēg! Policija lūdz atsaukties aculieciniekus
FOTO: LETA

Saistībā ar traģisko negadījumu Aizputes novada Kazdangā, kur automašīna notriekusi cilvēku un aizbraukusi no notikuma vietas, policija lūdz atsaukties aculieciniekus, vēl vairāk – pašu automašīnas vadītāju.

2016. gada 12. septembrī plkst. 21.45 Aizputes novada Kazdangas pagasta Kazdangā pie autobusu pieturas ar nosaukumu ”Kazdanga”, uz autoceļa Skrunda-Aizpute braucamās daļas, tika atrasts notriekts gājējs – 1934. gadā dzimis vīrietis, kurš negadījuma vietā miris.

Automašīnas vadītājs, kas notrieca vīrieti, no notikuma vietas aizbrauca, neziņojot policijai un neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Autovadītājs, iespējams, pārvietojās ar automašīnu Opel Astra. Policija ir uzsākusi kriminālprocesu un veic visu apstākļu noskaidrošanu.

Lietā noskaidrots, ka vīrietis uz pieturu devies jau ap pulksten 18.30, lai ar autobusu brauktu uz Liepāju. Pēdējais autobuss no Kazdangas uz Liepāju atiet pulksten 21.25. Pagaidām nav zināms, kāpēc vīrietis nav iekāpis autobusā, bet palicis, gaidot pieturā. Policija lūdz atsaukties autovadītāju, kurš notrieca vīrieti, kā arī aculieciniekus, kuri varētu sniegt jebkādu noderīgu informāciju par notikušo.

Lasi vēl