Komentāri
Autovadītājs mēģina iedot 10 eiro kukuli, lai izvairītos no administratīvā soda
FOTO: LETA

Pagājušajā piektdienā policisti Krišjāņa Valdemāra ielā pamanīja automašīnu, kas strauji pārvietojās pa joslām. Tāpat automašīnas Ford vadītājs veica ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu, nogriežoties pa labi vietā, kur atļauts braukt tikai taisni.

Policijas ekipāža apturēja automašīnu, savukārt tās vadītājs – 1957. gadā dzimis vīrietis – policistiem deva 10 eiro lielu kukuli, lai netiku izrakstīts administratīvais protokols.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Atgādinām, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl