Komentāri
Automašīnu lukturi, privātmāju iedzīve – četri vīrieši ilgstoši zaga, taču tagad ir noķerti
LETA

Sestdien, 13. februārī, Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicisti Rīgā, Šampētera ielā, pamanīja četrus aizdomīgus vīriešus, kas rosās ap kādu automašīnu. Veicot pārbaudi, tika noskaidrots, ka automašīna pieder vienam no vīriešiem, taču automašīnas salonā policisti atrada apģērbu, smaržas un citas mantas. Policistiem radās aizdomas, ka mantas varētu būt zagtas.

Veicot pārbaudi, tika noskaidrots, ka automašīnā atrastās mantas, iespējams, nozagtas 10. februārī no kādas privātmājas Salaspilī. No šīs privātmājas teritorijas todien tika nozagta arī automašīna un sadzīves tehnika. Vīrieši tika aizturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Noskaidrots, ka aizturētie šā gada janvārī un februārī, iespējams, izdarījuši arī automašīnu lukturu zādzības. Pašreizējā informācija liecina, ka viņi nozaguši lukturus no vismaz četrām automašīnām dažādās Rīgas vietās.

Trīs no aizturētajiem vīriešiem dzimuši 1983. gadā, bet viens – 1982. gadā. Visi aizturētie iepriekš nonākuši policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziegumiem un narkotiku lietošanu.
Par notikušo uzsākts kriminālprocess par zādzību lielā apmērā. Par šādu noziegumu var tikt piemērota brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas. Aizturēto vīriešu loma izdarītajos noziegumos tiek skaidrota izmeklēšanā. Diviem no viņiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.
Nozagto automašīnu policistiem izdevās atrast.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl