Automašīnas šoferis ar Krievijas numurzīmi mēģinājis bēgt no vietas, kur apskādējis cita auto

2 komentāri
Automašīnas šoferis ar Krievijas numurzīmi mēģinājis bēgt no vietas, kur apskādējis cita auto

Automašīnas šoferis ar Krievijas numurzīmi Pārdaugavā mēģinājis bēgt no vietas, kur apskādējis cita šofera auto, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Rīta pusē Pārdaugavas ielās patrulējošos policistus pārsteidzis visai neierasts skats, kādu drīzāk ierasts redzēt interneta plašumos. Tādi parasti uzņemti ar videoreģistratoru kaut kur plašajā kaimiņzemē. Garām policijas patruļauto pa pretējo joslu “aizlidojusi” kāda “Toyota”, kuras šoferis apdzinis vairākus auto un tad bloķējis kāda cita braucamrīka ceļu.

Cietušo, par laimi, nebija. Kad automašīna ar Krievijas numurzīmi apstājās, to uzrunāja pašvaldības policija.

Uz jautājumu, kas notika, pie stūres sēdošais šoferis atbildēja, ka aizķēris otra auto spoguli.

“Es ieņēmu joslu, lai nogrieztos pa kreisi, iebrauktu šeit, un acīmredzot neaprēķināju distanci un ar savu spoguli aizķēru viņa spoguli,” skaidroja braucējs no kaimiņvalsts.

Pārkāpuma veicējs turpināja skaidrot, ka brauca pa vienu joslu aiz trolejbusa un otra automašīna braukusi pa citu joslu. Negadījums notika apmēram tajā vietā, kur joslas sadalās.

Uz policistu jautājumu, kāpēc šoferis pametis notikuma vietu, viņš atbildēja, ka uzreiz nepamanīja nolauzto spoguli.

“Tur kaut kas notika, es sāku skatīties, kas tieši, un nobraucu vēl piecus, sešus metrus, un, lūk, cilvēks mani apdzina un apstājās,” skaidroja vadītājs.

Tā kā šādu situāciju atrisināšana ir ceļu policistu kompetencē, likumsargi nedaudz uzkavējās un sagaidīja, iekams notikuma vietā ierodas kolēģi. Tālāko darbu ar stūrētājiem pārņēma Valsts ceļu policija, kura arī lems, vai notikušais patiesi bija nejaušība, vai tomēr “Volkswagen” stūrētājs bija nolēmis aizlaisties no avārijas vietas.