Automašīnai nobraucot no ceļa un ieslīdot grāvī, cietis bērns un gājis bojā vīrietis

Komentāri
Automašīnai nobraucot no ceļa un ieslīdot grāvī, cietis bērns un gājis bojā vīrietis
Foto: LETA

Aizvadītajā diennaktī Kuldīgas novadā no ceļa nobraukusi un grāvī ieslīdējusi automašīna Volkswagen Sharan ar četriem pasažieriem, tai skaitā auto vadītāju.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), negadījums noticis uz ceļa Talsi – Stende – Kuldīga. Automašīnā bijuši trīs pieaugušie un viens bērns. Visi no spēkrata izkļuvuši saviem spēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policija (VP) ziņo, ka 1977.gadā dzimusi automašīnas vadītāja nav izvēlējusies pareizu braukšanas ātrumu, kā rezultātā automašīna iebraukusi pretējā braukšanas joslā un ieslīdējusi grāvī.

Pēc VP rīcībā esošās informācijas, negadījumā gājis bojā 1976.gadā dzimis vīrietis un cietis 2004.gadā dzimis zēns, kurš nogādāts slimnīcā.

Savukārt Kandavas novadā ceļu satiksmes negadījumā cietusi 2013.gadā dzimusi meitenīte. Kā vēsta VP, negadījums noticis, kad 1989.gadā dzimis vīrietis, veicis individuālu braukšanas apmācību 1987.gadā dzimušais sievietei, kura vadot automašīnu Volvo S80, neizvēlējās drošu kustības ātrumu un nobrauca no ceļa braucamās daļas.

Lasi vēl