Automašīna notriec neuzmanīgu velosipēda vadītāju

Komentāri

Dažas minūtes pirms desmitiem no rīta vietā, kur krustojas Gunāra Astras un Pūces iela, sadūries Volvo un kādas kundzes stūrēts velosipēds. Vieglā auto stūrētājs, izbraucot no nelielā ceļa, nav pat pamanījis pa gājēju ietvi braucošo kundzi, kura negaidīti ietriekusies auto priekšdaļā. 

”Es braucu lēni, te taču ir zīme Dodiet ceļu, jau bremzēju. Te ir dzīvojamā zona, nevar pat ieskrieties. Domāju, man bija kādi 20 km/h,” stāsta autovadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Diemžēl sievietei pēc kritiena bija nepieciešama steidzama ārstu palīdzība.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl