Komentāri

Daudziem autobraucējiem, kuru maršrutā šodien priekšpusdienā bija Brīvības iela Teikā, nācās samierināties ar stāvēšanu satiksmes sastrēgumā – netālu no krustojuma ar Krustabaznīcas ielu bija sadūrušies trīs spēkrati, kravas automašīna, kāds vieglais auto un 21.maršruta autobuss.

Tikai acumirkli pirms avārijas, draudošo nelaimi pamanījis 21. maršruta autobusa vadītājs, kurš grasījies uzsākt kustību no pieturas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es ieraudzīju, ka kreisajā pusē, kravas automašīnā triecas vieglajā, burtiski triecas sānos. Redzot to, es centos braukt tuvāk labajai malai, un iedomājos, ka tūlīt, tūlīt mani aizķers. Tā arī beigās notika. Vieglais ar aizmuguri ietriecās autobusā,” stāsta autobusa šoferis.

Pāvels stāsta, ka brīdi pirms sadursmes jau skaidri nojautis kāds būs iznākums un pamazām sācis bremzēt, tādēļ, visi viņa autobusā esošie pasažieri tikuši cauri vien ar izbīli.

Kravas automašīnas vadītājs, kurš galvaspilsētā ieradies no Lietuvas atzīst, ka lai arī braucis vien ar 30 – 40 kilometriem stundā, labot vieglās automašīnas vadītāja kļūmi, nav spējis.

Pēc pārējo negadījumā iesaistīto autovadītāju vārdiem, tieši pie Volvo stūres sēdošais sirmais vīrs, vainojams notikušajā. Lai arī pēc pārdzīvotā, viena no viņa automašīnas pasažierēm ir manāmi satraukta, pats stūrētājs atzīst, ka viss beidzies labi, jo palikuši dzīvi. Pirms manevra, kungs nav pat nojautis ar ko tas varētu beigties.

Aptuveni stundu pēc notikušā kustība uz Brīvības ielas atjaunota pilnībā, bet vadītāju paskaidrojumi un lietas materiāli nogādāti satiksmes negadījumu izmeklētājiem. Pēc viņu slēdziena arī būs skaidri zināms, kurš tad vainojams notikušajā.

Lasi vēl