Komentāri

Daudziem autobraucējiem, kuru maršrutā šodien priekšpusdienā bija Brīvības iela Teikā, nācās samierināties ar stāvēšanu satiksmes sastrēgumā – netālu no krustojuma ar Krustabaznīcas ielu bija sadūrušies trīs spēkrati, kravas automašīna, kāds vieglais auto un 21.maršruta autobuss.

Tikai acumirkli pirms avārijas, draudošo nelaimi pamanījis 21. maršruta autobusa vadītājs, kurš grasījies uzsākt kustību no pieturas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es ieraudzīju, ka kreisajā pusē, kravas automašīnā triecas vieglajā, burtiski triecas sānos. Redzot to, es centos braukt tuvāk labajai malai, un iedomājos, ka tūlīt, tūlīt mani aizķers. Tā arī beigās notika. Vieglais ar aizmuguri ietriecās autobusā,” stāsta autobusa šoferis.

Pāvels stāsta, ka brīdi pirms sadursmes jau skaidri nojautis kāds būs iznākums un pamazām sācis bremzēt, tādēļ, visi viņa autobusā esošie pasažieri tikuši cauri vien ar izbīli.

Kravas automašīnas vadītājs, kurš galvaspilsētā ieradies no Lietuvas atzīst, ka lai arī braucis vien ar 30 – 40 kilometriem stundā, labot vieglās automašīnas vadītāja kļūmi, nav spējis.

Pēc pārējo negadījumā iesaistīto autovadītāju vārdiem, tieši pie Volvo stūres sēdošais sirmais vīrs, vainojams notikušajā. Lai arī pēc pārdzīvotā, viena no viņa automašīnas pasažierēm ir manāmi satraukta, pats stūrētājs atzīst, ka viss beidzies labi, jo palikuši dzīvi. Pirms manevra, kungs nav pat nojautis ar ko tas varētu beigties.

Aptuveni stundu pēc notikušā kustība uz Brīvības ielas atjaunota pilnībā, bet vadītāju paskaidrojumi un lietas materiāli nogādāti satiksmes negadījumu izmeklētājiem. Pēc viņu slēdziena arī būs skaidri zināms, kurš tad vainojams notikušajā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl