Komentāri

Svētdienas vakarā pamatīga avārija notikusi uz Tallinas šosejas, pie Salacgrīvas. Lai izvairītos no frontālas sadursmes ar pretim braucošu auto, grāvī iebraucis autobuss ar skolēniem. Rezultātā traumas guvuši astoņi bērni.

Satiksmes eksperti aicina šoferus nepārvērtēt savas spējas, braukt prātīgi un galvenais – ieturēt laikapstākļiem atbilstošu distanci.

Aculiecinieka uzņemtos kadros redzams, ka autobuss ceļmalā apgāzies uz sāniem. Avāriju izraisīja kāds 45 gadus vecs Volvo vieglā auto šoferis – viņš mēģināja apdzīt divus smagos auto, kas brauca sakabē, taču nepamanīja, ka pretim tuvojas Scania markas autobuss. Autobusa šoferis saprata, ka sadursme teju neizbēgama, un izvēlējās raut stūri uz sāniem, iebraucot ceļmalā.

Negadījuma vietā ieradās septiņas “ātrās palīdzības” brigādes, slimnīcā nogādāja 20 pusaudžus vecumā no 12 līdz 18 gadiem.

Slimnīcā paskaidroja, ka 18 bērni atlaisti mājās, divi paturēti slimnīcā, bet viņu stāvoklis esot stabils, sīkāk gan nekas netika paskaidrots, ko tas nozīmē.

Policijā skaidro, ka par notikuši joprojām ir daudz neskaidrību, kuras tiks šķetinātas izmeklēšanas laikā.

Kopējā avāriju statistika par sniega pilno svētdienu ir baisa – 137 avārijas, divi bojāgājušie. Mirusi divgadīga meitenīte, kura atradās bērnu krēslā, mašīnā, kuras sānos ietriecies pretim braucošs auto. Daugavpilī nāvējoši notriekta kāda 71 gadu veca sieviete.

Lasi vēl