Komentāri

Jaunā mācību gada sākums daudziem autovadītājiem izrādījās pamatīgs pārbaudījums. Cilvēki jau laikus gatavojās tam, ka ar automašīnu pārvietoties pa Rīgu nebūs viegli, taču, neraugoties uz to, sastrēgumi, kas mijās ar pamatīgām lietusgāzēm, bija par iemeslu daudzām avārijām.

Piemēram, divi vieglie automobiļi avarēja Nīcgales un Purvciema ielas krustojumā. Krustojuma vidū ar pamatīgi apskādētu priekšdaļu stāvēja Toyota, bet turpat zālienā, jau otrpus gājēju ietvei, bija palicis kāds BMW.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es braucu normāli, nepārsniedzu ātrumu. Man dega zaļais signāls, un es jau labu brīdi braucu pa šo joslu. Visu laiku – pa malējo joslu. Otrā joslā stāvēja automašīna, kas grasījās nogriezties, un pretim braucošais auto izlēca man priekšā. Arī viņi gribēja nogriezties pa kreisi,” stāsta Toyota īpašnieks Leonīds.

Skaties foto:

Savukārt Dārzciema un Nīcgales ielas krustojumā “saskrējās” Opel un SAAB. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka sirmais vīrs, kurš vadījis vieglo automobili Opel, brīdi pirms negadījuma vēl nenoskaidrotos apstākļos guvis galvas traumu. Par to liecina arī auto salonā uz blakussēdētāja krēsla atstātā asiņainā cepure. Visticamāk, pensionārs mēģinājis paša spēkiem doties uz tuvējo slimnīcu, taču jau ceļā iekūlies šajā nelielajā avārijā. Šā negadījuma izmeklēšana uzticēta likumsargiem, bet pats pensionārs nonācis ārstu gādīgajās rokās.

Skaties video:

Lasi vēl