Autoavārijas aculieciniekam draud ar izrēķināšanos

Komentāri

Nedēļas nogalē Ķekavā avarēja kāda vieglā automašīna BMW, kurā brauca visai agresīvi noskaņoti cilvēki. Viņi no sākuma piedraudēja aculieciniekam ar izrēķināšanos, bet vēlāk aizmuka no nelaimes vietas!

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video atsūtīja aculiecinieks. Viņš stāsta, ka sestdien, netālu no Ķekavas pašvaldības ieraudzījis automašīnu BMW, kas avarējusi burtiski nopļaujot ceļmalas krūmus. To redzot, liecinieks ņēmis ro0kā kameru un devies iemūžināt notikušo. Taču ilgi filmēt viņam neviens neļāva – no automašīnas sāka kāpt ārā tajā sēdošie cilvēki un devās filmētājam uzbrukumā.

Aculiecinieks kā viņš mums stāsta, bija pārliecināts, ka visa jautrā kompānija bija alkohola reibumā, arī šoferis. Tāpēc viņš kameru neizslēdza un turpināja ar jauniešiem diskutēt – drīkst viņus filmēt vai tomēr labāk nē.

Taču pierādīt viņam to neizdevās, jo, sapratuši ka nelaimes vietā tūdaļ ieradīsies policisti, jaunieši vienkārši ņēma kājas pār pleciem un pazuda nezināmā virzienā. Policisti uz avārijas vietu atbrauca, taču neko daudz kā reģistrēt satiksmes negadījumu viņi vairs nevarēja. Arī, kad sazināmies ar likumsargiem, viņi mums atklāj, ka automašīnas vadītājs tiek meklēts, bet vēl aizvien nav atrasts.

Aculiecinieks tikmēr jau ir vērsies policijā, kur uzrakstījis iesniegumu gan par draudiem, ko saņēmis, gan par roku palaišanu. Viņš uzskata, ka šos, visticamāk vietējos varoņus atpazīt un sameklēt nav nekāds grūtais darbs, tāpēc aicina visus, kuri viņus pazīst, nesēdēt klusējot un iet uz policiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl