Autoavārijā Jūrmalā cietis motociklists

Komentāri
Autoavārijā Jūrmalā cietis motociklists
Foto: The AutoMotovated Cyclist /Flickr

Svētdienas vakarā Jūrmalā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā cieta automašīnas vadītāja un motocikla vadītājs, kurš patlaban nogādāts slimnīcā.

Negadījums notika Dārzkopības un Pērkona ielu stūrī, saduroties ”Suzuki” motociklam un ”Mercedes-Benz” zīmola automašīnai. Rezultātā cietusi gan 1966. gadā dzimusī autovadītāja, gan 1988. gadā dzimušais motocikla vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nelaime notika svētdien, 21. septembrī, plkst. 22.09.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 50 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 13 cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 24 avārijas, kurās cietuši astoņi cilvēki.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl