Komentāri
Auto mazgātājam par slimās mātes noslepkavošanu piespriež mūža ieslodzījumu
Foto: Connor Tarter/Flickr

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa kādam vīrietim piespriedusi mūža ieslodzījumu par savas 70 gadus vecās slimās mātes noslepkavošanu.

Aģentūras LETA rīcībā esošajā spriedumā teikts, ka pagājušā gada februārī Rīgā apsūdzētais izteica savai ar epilepsiju un osteoporozi slimojošai mātei sadzīves rakstura pretenzijas. Vīrietis pienācis pie gulošās mātes un tīši izdarīja vairākus sitienus ar plaukstām un dūrēm pa sievietes dzīvībai svarīgām ķermeņa daļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekspertīze liecināja, ka sievietei tika nodarītas vairākas traumas, tostarp kaulu lūzumi un asinsizplūdums smadzenēs.

Pēc mātes nāves iestāšanās vīrietis pārvilcis cietušās līķi dzīvokļa balkonā.

Tiesas spriedums liecina, ka vīrietis agrāk tiesāts par dažādiem noziegumiem. Jau 1983. gadā viņam piespriesti desmit gadi cietumā. 1993. gadā viņam piespriesti trīs gadi cietumā, 2000. gadā viņam vēlreiz piespriesti desmit gadi cietumā, taču vēlāk šis sods samazināts. 2004. gadā tiesa viņam piespriedusi trīs gadus cietumā, bet 2006. gadā – vienu gadu nosacīti. Par dažādiem pārkāpumiem viņš saņēmis vēl vairākus mazāka apmēra sodus.

Spriedums liecina, ka vīrieti 1983. gadā ieteikts atzīt par pieskaitāmu, savukārt pērn no Rīgas Centrālcietuma iegūtā raksturojuma redzams, ka ieslodzījuma laikā pieļāvis četrus režīma pārkāpumus, par kuriem ticis sodīts divas reizes. Sarunās ar cietuma administrācijas pārstāvjiem viņš bijis korekts, pieklājīgs, ārēji kārtīgs, higiēnas prasības ievērojis, bet brīvajā laikā skatījies televīzijas pārraides un kopumā raksturots pozitīvi.

Vīrietis ir šķīries, apgādājamo nav, līdz apcietinājumam strādājis kādā uzņēmumā par auto mazgātāju.

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas spriedums nav stājies likumīgā spēkā, jo ir saņemta apelācija sūdzība, kura gan ir atstāta bez virzības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl