Komentāri

Nepareizā vietā un nepareizā laikā uzsākta saruna ar svešiniekiem beigusies ar jauna puiša nāvi. Liktens, nejaušība vai pats uzprasījās – Par to spriediet paši. Nākamā stāsta galvenais jautājums ir – kāpēc slepkava vēl joprojām staigā uz brīvām kājām?

28 gadus vecais Vitālijs Purlans, 27 septembra naktī tika nāvējoši sadurts pie savas mājas kāpņu telpas. Bojāgājušā vīrieša draudzene Inga stāsta, ka tajā dienā viņi draudzīgā kompānijā atvadījušies no drauga, kurš gatavojies no rīta lidot uz Angliju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasēdējuši un ap četriem jau tuvojušies savām nama durvīm. Vitālijs nedaudz atrāvies no bariņa un pirmais sasniedzis kāpņu telpu. Tur viņš sastapis trīs jauniešus – divus puišus un meiteni, tās pašas mājas iedzīvotājus.

Viņi sāka aizskart Vitāliju. Neviens neredzēja to brīdi, kad tiek iedurts. Pats fakts, ka nebija ne kautiņu, ne kliedzienu. Vitālijs saļima un nokrita ceļos.

Draugi atraduši Vitāliju uz zemes vienās asinīs. Pāridarītāji aizmukuši. Izsaukta ātrā palīdzība un policija.  Puisis aizvests uz slimnīcu, bet Vitālija draugi norādījuši uz dzīvokli, kurā visticamāk dzīvo dūrējs.

Policisti ilgi klauvējušies līdz tikuši iekšā, taču tā arī nevienu neaizturot devušies prom, mudinot to darīt arī cietušā draugiem.

Beigu beigās tomēr atbraukušas vēl divas policijas ekipāžas un visi iesaistītie aizvesti uz iecirkni. Paņemtas liecības un visi arī palaisti mājās. Pēc divām nedēļām Vitālijs slimnīcā mira. Dūriens cirksnī un mugurā izrādījās liktenīgs.

Viņš pārdzīvoja divas klīniskās nāves, vienu ātrajā palīdzībā, otru slimnīcā.

Par šī nozieguma izdarīšanu policisti tur aizdomās 22 gadus vecu puisi. Tikai, kāpēc slepkava nav apcietināts, neviens no tuviniekiem joprojām nespēj saprast.

Šajā stāstā vēl ir daudz līdz galam neatbildētu jautājumu par to kas notika liktenīgajā 27. septembra naktī.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl