1 komentārs
Attēli no notikuma vietas! Āgenskalnā un Bolderājā noķer divus narkomānus pamatīgā reibumā
Valsts policija

Sestdien Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma divus izsaukumus uz Āgenskalnu un Bolderāju. Zvanītāji ziņoja par diviem narkomāniem, un policisti devās uz izsaukumu vietām.

Sestdien, 22. oktobrī, pa dienu Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, saņēma informāciju par narkomānu, kurš Zeļļu ielā injicē sev vēnās narkotiskās vielas un ka blakus viņiem atrodas sieviete ar bērnu ratiņos. Ierodoties notikuma vietā, sieviete ar bērnu netika ievērota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt apsekojot teritoriju, policijas darbinieki pamanīja vīrieti, kurš atrodas stiprā reibumā. Uzrunājot vīrieti, policisti stādījās priekšā un lūdza uzrādīt personu apliecinošus dokumentus. Persona nebija spējīgs to izdarīt, tāpēc uzreiz paskaidroja, ka ir lietojis heroīnu, vīrietis tika aizturēts. Pārmeklējot vīrieti, pie viņa tika atrast izlietota šļirce ar asinīm, aizturētais apstiprināja, ka tā pieder viņam. Vīrietis bija tik lielā reibuma, ka tika nolemts piesaistīt mediķus.

Foto: Valsts policija

Ārsti, ierodoties notikuma vietā, apskatīja vīrieti un nolēma, ka hospitalizācija nav nepieciešama. Rezultātā vīrietis nogādāts Valsts policijā tālākai lietvedības nodrošināšanai, bet vēlāk narkomāns nogādāts ārstniecības iestādē analīžu veikšanai.

Savukārt sestdien vakarpusē, Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Lielajā ielā kādā kāpņu telpā guļ vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki kāpņu telpā uz grīdas pamanīja aptuveni 35 gadus vecu guļošu vīrieti, kurš uz modināšanu nereaģēja. Tika pieņemts lēmums piesaistīt mediķus.

Pa to laiku kārtības sargi apsekoja kāpņu telpu un pamanīja, ka turpat blakus ir saimniecības telpa, kurā Turpat netālu no vīrieša tika pamanītas vairākas šļirces un maisiņi ar baltu pulveri. Par atrastajām lietām tika ziņots Valsts policijai.

Mediķi ierodoties notikuma vietā, apskatīja vīrieti un konstatēja, ka viņam hospitalizācija nav nepieciešama. Darbu notikuma vietā pārņēma Valsts policija.

Foto: Valsts policija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl