1 komentārs
Attēli no notikuma vietas! Āgenskalnā un Bolderājā noķer divus narkomānus pamatīgā reibumā
Valsts policija

Sestdien Rīgas pašvaldības policijas darbinieki saņēma divus izsaukumus uz Āgenskalnu un Bolderāju. Zvanītāji ziņoja par diviem narkomāniem, un policisti devās uz izsaukumu vietām.

Sestdien, 22. oktobrī, pa dienu Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki, saņēma informāciju par narkomānu, kurš Zeļļu ielā injicē sev vēnās narkotiskās vielas un ka blakus viņiem atrodas sieviete ar bērnu ratiņos. Ierodoties notikuma vietā, sieviete ar bērnu netika ievērota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt apsekojot teritoriju, policijas darbinieki pamanīja vīrieti, kurš atrodas stiprā reibumā. Uzrunājot vīrieti, policisti stādījās priekšā un lūdza uzrādīt personu apliecinošus dokumentus. Persona nebija spējīgs to izdarīt, tāpēc uzreiz paskaidroja, ka ir lietojis heroīnu, vīrietis tika aizturēts. Pārmeklējot vīrieti, pie viņa tika atrast izlietota šļirce ar asinīm, aizturētais apstiprināja, ka tā pieder viņam. Vīrietis bija tik lielā reibuma, ka tika nolemts piesaistīt mediķus.

Foto: Valsts policija

Ārsti, ierodoties notikuma vietā, apskatīja vīrieti un nolēma, ka hospitalizācija nav nepieciešama. Rezultātā vīrietis nogādāts Valsts policijā tālākai lietvedības nodrošināšanai, bet vēlāk narkomāns nogādāts ārstniecības iestādē analīžu veikšanai.

Savukārt sestdien vakarpusē, Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju, ka Lielajā ielā kādā kāpņu telpā guļ vīrietis. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki kāpņu telpā uz grīdas pamanīja aptuveni 35 gadus vecu guļošu vīrieti, kurš uz modināšanu nereaģēja. Tika pieņemts lēmums piesaistīt mediķus.

Pa to laiku kārtības sargi apsekoja kāpņu telpu un pamanīja, ka turpat blakus ir saimniecības telpa, kurā Turpat netālu no vīrieša tika pamanītas vairākas šļirces un maisiņi ar baltu pulveri. Par atrastajām lietām tika ziņots Valsts policijai.

Mediķi ierodoties notikuma vietā, apskatīja vīrieti un konstatēja, ka viņam hospitalizācija nav nepieciešama. Darbu notikuma vietā pārņēma Valsts policija.

Foto: Valsts policija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl