Atsavināti ievērojami nelegālā alkohola, cigarešu un dīzeļdegvielas krājumi

0 Komentāru
Atsavināti ievērojami nelegālā alkohola, cigarešu un dīzeļdegvielas krājumi
FOTO: Valsts Policija

Vakar Jūrmalas iecirkņa darbinieki aizturēja divas personas par nelegālu alkoholisko dzērienu glabāšanu. Kratīšanu laikā kopumā atsavināti aptuveni 2120 litri nelegālā alkohola, 119 280 nelegālo cigarešu, kā arī 140 litri dīzeļdegvielas.

Kriminālpolicijas darbinieki pirms neilga laika saņēma informāciju par iespējamu nelegālā alkohola glabāšanu un tirdzniecību. Par notikušo tika uzsākts kriminālprocess un izmeklēšanas laikā policijas darbinieki noskaidroja aizdomās turamās personas.

Vakar, 20. novembrī, Kriminālpolicijas darbinieki sadarbībā ar ceļu policiju Priedainē apturēja aizdomās turamā, 1950. gadā dzimušā vīrieša, automašīnu. Pārbaudot vīrietim piederošo automobili, policisti konstatēja, ka vīrietis nelikumīgi pārvadā 100 litrus alkoholisko dzērienu.

Izmeklēšanas laikā policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais vīrietis alkoholiskos dzērienus iegādājies Rīgā, Imantā, kāda garāžu kooperatīva teritorijā. Veicot kratīšanu noskaidrotajā adresē divās garāžās, kopumā tika atsavināts vēl 2021 litrs nelegālā alkohola, 119 280 nelegālo cigarešu ar Baltkrievijas un Krievijas akcīzes markām un 140 litri dīzeļdegvielas.

Par nelikumīgā alkohola glabāšanu tika aizturēts arī 1960. gadā dzimis vīrietis. Pret abiem aizturētajiem vīriešiem ir sākti kriminālprocesi par alkoholisko dzērienu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvadāšanu vai realizāciju lielā apmērā.

Abi aizturētie šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Izmeklēšanas laikā vēl tiks skaidrota nelegālo akcizēto preču izcelsme, kā arī citu personu saistība ar nelegālo akcizēto preču realizēšanu.

0 Komentāru