Komentāri
Atrod Alises līķi; Zaļkalns aizvien galvenais aizdomās turamais
Ilustratīvs foto: Kenneth Tan /Flickr

Lieta par angļu pusaudzes Alises Grosas pazušanu pēc līķa atrašanas upē Londonas rietumos tiek izmeklēta kā slepkavības lieta, pavēstījusi Lielbritānijas policija.

Tikušas ieguldītas nopietnas pūles, lai paslēptu līķi, kas tika atrasts otrdien vakarā, atzina likumsargi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Alises ģimene ir informēta par līķa atrašanu. Vēl ir jāveic oficiāla līķa identifikācija. Līķa tiesu medicīniskā ekspertīze tiks veikta vēlāk, paziņoja policija.

41 gadu vecais latvietis Arnis Zaļkalns šajā lietā joprojām ir galvenais aizdomās turamais.

Lai arī Lielbritānijas mediji vēsta, ka 41 gadu vecais latvietis Arnis Zaļkalns šajā lietā ir galvenais aizdomās turamais, Skotlenjarda pārstāvji aģentūrai LETA pastāstīja, ka policija joprojām vēlas nopratināt Zaļkalnu Grosas slepkavības lietā, taču viņš pašlaik netiek uzskatīts par galveno aizdomās turamo.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl